• Reklama

Meizu MX5

Re: Meizu MX5 - ruszyła sprzedaż

Postprzez joker@ » czwartek, 6 sierpnia 2015, 17:22

Witam
Ja swojego zamówiłem i czekam ma być w przyszłym tygodniu. Przesiadłem się z S5 dual sim w oryginale. Więc do niego mogę się odwoływać i porównywać. A jest mała lista niedociągnięć dla których się go pozbyłem. Czytałem ten opis i powiem wam że czego oczekujecie po słuchawce za 320e z przesyłką ? Cudów ? Dokładając kolejne 300e dostanę s6 w dualu. Czy warto? Nie wiem przekonam się za tydzień i dam wam znać co mnie boli, bo wiadomo każdy ma swoje priorytety. Pzdr
Moje MX5 jest na sprzedaż
joker@

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez Flyagaric » czwartek, 6 sierpnia 2015, 18:02

awasil28 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wydaje mi się, że będzie to bardzo porównywalny fon do Le1, więc jeśli chciałeś przesiadki na coś lepszego, to na tym pułapie cenowym, może być ciężko.

joker@ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czemu cudów? Wydaje się, że w tej cenie to będzie bardzo kompetentna słuchawa. Szkoda tych bolączek softu. W komentarzach, userzy Mx4 Pro piszą, że tam podobne rzeczy są do dziś nierozwiązane, więc oni nie ufają już Meizu, ze coś poprawi. Firma ma ugruntowaną renomę, więc powinna trochę bardziej zadbać o swe flagowce.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez thirtyseconds » czwartek, 6 sierpnia 2015, 18:14

Kurcze, mnie to nie za bardzo leży wygląd MX5. Lubię jak telefony nie próbują czegoś naśladować i wyróżniają się w jakiś sposób, a patrząc na MX5 ciężko mi się oprzeć wrażeniu, że to klon iPhone 6 z innym umiejscowieniem aparatu. Bardziej mi leżała stylistyka MX4 i MX4 Pro. Poza tym aluminiowy tył może i ładnie wygląda w nowym urządzeniu, ale po jednej glebie wygląda gorzej niż plastik.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
Ostatnio edytowano czwartek, 6 sierpnia 2015, 19:00 przez thirtyseconds, łącznie edytowano 1 raz
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35

Postprzez joker@ » czwartek, 6 sierpnia 2015, 18:40

Powiem tak zapłaciłem ponad 550e za dualsim s5 i tak musiałem się go pozbyć bo po
pierwsze: tragiczna jakość rozmów po drugiej stronie słyszałem wieczne co ?co?
drugie: zamulony okrutnie, lagi okrutne
trzecie: tragiczna obsługa dual sim wieczne problemy z druga karta po włączeniu obsługi 3G/LTE....
...i długo jeszcze wymieniać, nie wspomnę o tak wychwalanym aparacie a to wszystko za ponad 500e i wychwalanie ponad miarę. Co prawda ekran piękny, ale trzeba się przekonać na własnej skórze. Powiadacie że nie poprawiają czegoś w sofcie a inne firmy coś robią? Klient ma kupić a potem płakać czy to telefon czy telewizor i tak wróci do marki przy następnym modelu. Więc obym nie był kolejnym płaczkiem który wróci z pochyloną głową do S6 :)

Ps.
Wygląd iphone 6 można znaleźć w 5-6 topowych modelach w obecnej chwili zaczynając od samunga po meizu coś "ukradli" z iphone.
joker@

Postprzez andrzejek52 » czwartek, 6 sierpnia 2015, 20:55

@joker - gdzie zamowiles MX5? I jaka wersja?
andrzejek52

Postprzez joker@ » czwartek, 6 sierpnia 2015, 22:20

Na alim po wklepaniu w wyszukiwarkę pierwsza opcja, wersje 16gb bo nigdy nie zapełniałem telefonu ponad 60% pamięci, po prostu korzystam cały czas z sieci (ładne wyniki wykręcam operatorowi ostatnio 25gb ;) ) filmy, kodi-weeb tv. Nie gram na gierkach, więc liczę że do mojego użytku powinien wystarczyć a ekran 5.5 to jest nawet więcej jak potrzebuje.
joker@

Postprzez andrzejek52 » piątek, 7 sierpnia 2015, 00:10

@joker jak dlugo czekasz?
andrzejek52

Postprzez Maciekkk » piątek, 7 sierpnia 2015, 00:26

Ma ktoś jakąś wiedzę jak jest z jakością dźwięku na słuchawkach w mx5? Czy jest podobnie jak w mx4, nigdzie nie mogę o tym doczytać

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka
Maciekkk

Postprzez joker@ » piątek, 7 sierpnia 2015, 10:10

andrzejek52 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Zamówiłem 3-go wieczorem naszego czasu. Mam już ten pierwszy tracking dla dhl, więc czekam na drugi :) jeśli tam kupowałeś to wiesz o czym mówię.

Maciekkk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Poczekaj do przyszłego tygodnia sądze około czwartku będę mógł coś powiedzieć więcej.
joker@

Postprzez joker@ » wtorek, 11 sierpnia 2015, 23:09

Dostałem telefon... nie działają sieci 3g czy też LTE max edge otrzymuje więc jeśli to się nie zmieni do jutra telefon wraca do Chin. Generalnie bardzo dobrze wykonany, jakość rozmów super. Ekran też całkiem tylko do samsunga mu jeszcze daleko, pomimo posiadania super amoleda. Tak na szybko co zauważyłem.
joker@

Postprzez thirtyseconds » wtorek, 11 sierpnia 2015, 23:15

Chyba jesteś pierwszym z tego forum który go ma. Telefon kontrowersyjny. Zdaje się, że meizu trochę zachłysnęło się popularnością i wypuścili pierwszą niedopracowaną słuchawkę.
Jeśli telefonu zostanie u Ciebie to podziel się opinią. Najlepiej skonfrontuj swoją z recenzją i "anty - recenzją" na Gizchina.

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35

Postprzez Luther » wtorek, 11 sierpnia 2015, 23:20

Popieram !
Posprawdzaj i wypowiedz się co i jak :) Mało kto ma już w Polsce mx5. Czekamy ;)
Luther

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu