• Reklama

MEIZU MX4 ZAWIESZONY PODCZAS AKTUALIZACJI. POMOCY

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

MEIZU MX4 ZAWIESZONY PODCZAS AKTUALIZACJI. POMOCY

Postprzez Luther » czwartek, 3 marca 2016, 00:32

Witam,
piszę na szybko ponieważ sprawa jest pilna i bardzo prosze o pomoc.
Miałem problemy dotykiem,dotyk wariował tak jakbym dotykał mnóstwo razy wyświetlacz w różnych miejscach, zainstalowałem Yet Another MultiTouch Tester i widać było "niekontrolowany dotyk". Miałem wersję 4.5.7I... Pobrałem soft 4.0.4 "stabilny".
Podczas aktualizacji, proces przebiegał typowo i poprawnie aż do ostatniego momentu, gdy obraca się ikona "flyme" tuż przed ukazaniem sie pulpitu głównego... Telefon zaciął się w tym momencie... Od 20 min widzę obracającą się ikonę flyme i co kilka sekund, regularną delikatną wibrację telefonu, jak przy włączeniu urządzenia...
Obawiam się, że telefon "nie ruszy dalej" a rozładuje się bateria....
Nie wiem co robić i bardzo proszę o pomoc. Dodam, ze telefon kupiony w oficjalnej dystrybucji z Komputronika wersja systemu "I".
Proszę o odpowiedź tu lub na fb (Wojciech Fałdyga).
Z góry dziękuję!
EDIT:
Telefon mogę wyłączyć normalnie, ale jest problem z włączeniem, zatrzymuje się na flyme.
Dodam, że miałem ściągnięte dwie nakładki, 4.5.5I i 4.0.4I po czym wybrałem 4.0.4I w celu instalacji.. Czy to możliwe, że telefon nie może odpalić bo "gryzą się" ze sobą te dwie wersje? Teraz mam wrażenie, że powinienem wcześniej usunąć plik ze zbędną nakładką....
Wciąż stoję w miejscu i mx4 nie chce się uruchomić... Jakieś pomysły? Czy jest możliwość wyczyszczenia telefonu i wgrania nowego softu z poziomu komputera?
Proszę o pomoc..
Luther

Reklama

en.001phone.cn=

Re: MEIZU MX4 ZAWIESZONY PODCZAS AKTUALIZACJI. POMOCY

Postprzez woody » czwartek, 3 marca 2016, 06:56

Wprowadź telefon w recovery, powinieneś mieć miejsce na wgranie pliku jak podłączysz tel do kompa, wgraj plik i instaluj z factory reset. Recovery power + vol+ (chyba), jak nie to koledzy mnie poprawią.
Meizu M2 Note
woody
VIP

Pochwały: 16

Postprzez Luther » piątek, 4 marca 2016, 00:37

Dziękuję za odpowiedź. Czy powinienem usunąć pliki ze starą wersją systemu przed instalacją?
Luther

Postprzez woody » piątek, 4 marca 2016, 09:09

Jak podepniesz tel w trybie recovery do kompa to powinieneś mieć pustą petycję. A jak już zainstalujesz system to usuń te pliki update o ile się nie mylę

Meizu M2 Note
Meizu M2 Note
woody
VIP

Pochwały: 16

Postprzez Luther » sobota, 5 marca 2016, 22:33

Dziękuję za pomoc. Zrobiłem mu factory reset i nareszcie załapał ;)
Teraz tylko aktualizacja androida i Flyme bo siedzi Android 4.2.2 i Flyme OS 4.0.4I ;P
Muszę poczytać która wersja jest najstabilniejsza.
Jeszcze raz dziękuję. Temat do zamknięcia.
Luther

Powrót do MEIZU