• Reklama

Meizu MX4 wątpliwośći co do zakupu

Meizu MX4 wątpliwośći co do zakupu

Postprzez dziubson » niedziela, 25 października 2015, 14:09

Cześć,
członek rodziny napalił się na zakup tego modelu MX4 lub wersję MX4 PRO ze względu na optykę 21MB.
Czy to oby najlepszy wybór jeśli chodzi o jakoś zdjęć stosunek ceny/do jakości ?

A może coś w tym przedziale cenowym i optyką polecacie innego? Ja osobiście za bardzo ie jestem przekonany do zakupu, bo mało popularny jest ten model ostatnio i na forum...
dziubson

Reklama

Re: Meizu MX4 wątpliwośći co do zakupu

Postprzez koko1108 » niedziela, 25 października 2015, 14:59

Mam Mx4 i jest bardzo dobrym telefonem, jedyne czego brakuje to dualsim dlatego zmieniam go na mx5. Tylko nie radze kupowac na ali bo wszystko praktycznie sprzedaja odnawiane tak samo jak mx4 pro. Wystarczy poczytac na 4pda. Nawet ja pisalem z jednym sprzedawca jakis czas temu o mx4 pro i sprzedawca mial ogromny feedback powyzej 98,5% i zapieral sie ze to nowy telefon. Gdy powiedzialem ze kupie ale jak mi w wiadomosci obieca ze zwraca 50% ceny jak okarze sie odnawiany to przyznal ze sa to odnawiane telefony bo juz od chyba kwietnia ich nie produkuja a wszystko sie posprzedawalo. Duzo ruskich o tym pisalo ze niby telefon jak nowy a cos nie dziala albo widac ze rozkrecany. A wiadomo jak to z odnawianymi.
Ale ogolnie MX4 to super telefon i ladniejszego nigdy nie mialem. Aparat naprawde bardzo dobry, ostatnio porownywalem z letv x600 i moim zdaniem meizu mx4 lepiej wypadl. W dobrym swietle porownywalne ale w slabym np na silowni czy w pokoju wieczorem to meizu duzo lepiej. Bardzo dobrze sobie radzi w slabyszym swietle bo nie ma tyle szumow co zwykle w azjatyckich smartfonach.
koko1108

Pochwały: 1

Re: Meizu MX4 wątpliwośći co do zakupu

Postprzez dziubson » niedziela, 25 października 2015, 20:38

Bardzo dziękuję za b. przydatne informacje.
dziubson

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu