• Reklama

meizu mx4 problem z gpu

meizu mx4 problem z gpu

Postprzez gregorecki21 » środa, 18 lutego 2015, 00:05

Siemka. Dzis dotarl do mnir wymarzony meizu. Wszystko pieknie ladnie dziala, ale mam problem z teksturami. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to sam test antutu. W tescie 3d drzewa nie sa zielone tylko czarne, machnalem reka i mysle sobie jakis babol. Potem zainstalowalem gierke storm raiders sky gamblers, taka strzelaninka samolotowa. I znowu babol niebo zamiast niebieskie jest czarne. Cos mi sie wydaje ze moj egzemplarz jest dupniety. Czy ktos z was sie wypowie i chociaz obada ten test antutu? Czy u Was tez drzewa sa czarne i czasami woda w tescie 3d? Dla mnie to bardzo wazne bo lubie czasem pograc.
gregorecki21

Pochwały: 7

Reklama

en.001phone.cn=

Re: meizu mx4 problem z gpu

Postprzez ddr » środa, 18 lutego 2015, 00:13

Jestem ciekaw czy u innych występuje to samo. Jeżeli tak to powtarza się historia z dawnych lat, tyle że bohaterem było ATI. Grafika nie współpracowała z niektórymi tytułami i objawiało się m.in. brakiem tekstur.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Postprzez gregorecki21 » środa, 18 lutego 2015, 00:21

jestem pewny ze u was jest to samo. Przed chwila obejrzalem 2 filmiki na youtube z testami antutu i kupa. Na kazdym drzewa czarne. Testujcie i piszcie jakie macie romy. Dla mnie osobiscie jak meizu tego nie poprawi oddaje telefon. Nosz kuzwa za taka kase taka chala. Jutro pisze maila do meizu w tej sprawie. Ciekawe co oni na to. Ja mam wersje romu 4.0.4I
gregorecki21

Postprzez gregorecki21 » środa, 18 lutego 2015, 14:34

Na stronie meizu znalazlem stabilna wersje romu 4.0.4.2I. Sciagne dzis i zainstaluje. Nie wieze za bardzo zeby problem znikl no ale co mi leci. Moze ktos ma ta wersje u siebie i sie wypowie na temat problemu o ktorym mowa?
gregorecki21

Postprzez gregorecki21 » środa, 18 lutego 2015, 21:29

Przeinstalowanie romu nic nie daje. Mam wersje 4.0.4.2I i problem z teksturami w 3d jest nadal. Antutu dalej czarne drzewa. Real boxing gierka ze sklepu play tez skopane tekstury. Wypowie sie ktos w koncu w tym temacie z uzytkownikow meizu mx4???
gregorecki21

Postprzez gregorecki21 » środa, 18 lutego 2015, 22:42

dobra juz sobie poradzilem. Na nikogo na tum forum nie mozna liczyc. Telefon ma niestandardowa rozdzielczosc ekranu co za tym idzie tworcy gier nie przewidzieli ze meizu wypusci taki telefon, dlatego sa takie problemy z renderowaniem tekstur. Wymagalo to ode mnie zrootowania telefonu i obciecia renderingu. Dziekuje za pomoc samemu sobie:-)

Autor postu otrzymał pochwałę
gregorecki21

Postprzez hepilord » czwartek, 19 lutego 2015, 12:58

Widzę, że problem rozwiązałeś. Przeczytałem wczoraj Twój post opisujący problem i postanowiłem dzisiaj zainstalować wymienione programy żeby zrobić test i u mnie. Jednak sprawa nieaktualna, to dobrze że się wyjaśniło. Mam prośbę abyś opisał jak to zrobić bo mam problem z innym programem który także niepoprawnie działa i myślę że z tego samego powodu.
hepilord

Postprzez kolakao » czwartek, 19 lutego 2015, 14:42

gregorecki21 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Daruj sobie takie teksty. Nie każdy musi mieć takie same problemy jak ty i siedzieć na forum 24h/7 bo ty możesz mieć jakiś problem. Zamiast tego dobrze by było, żebyś poświecił przykładem i opisał porządnie jak rozwiązałeś problem :)

Pochwały przyznane za posta: 2
kolakao

Pochwały: 18

Postprzez gregorecki21 » czwartek, 19 lutego 2015, 17:38

masz racje kolakao tylko ze ja nie prosilem o pomoc tylko o sprawdzenie czy u posiadaczy tego telefonu jest tak samo. Watek ktory zalozylem mial ponad 100 wyswietlen i jakos nie chce mi sie wierzyc ze nikt nie mogl sie wypowiedziec w tej sprawie. Dziekuje uzytkownikowi Tlasky ktory jako jedyny sprawdzil to dla mnie na swoim telefonie. Bodajze o 4 rano do mnie napisal. Swoja droga nie tylko moj telefon ma taki mankament. Skomentowales moj wpis nie wiem po co? Zaczalem watek z pytaniem czy u Was jest tak samo? I niestety nie dowiedzialem sie od ciebie czy twoj telefon ma tez z tym problem. Moze boicie sie ze bedziecie musieli fona odeslac do chin bo nikt go od Was nie kupi co?
gregorecki21

Postprzez TLasky » czwartek, 19 lutego 2015, 17:47

gregorecki21 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na obronę kolakao- ja też zrozumiałem, że pomstujesz na nas, że nie pomogliśmy Ci całościowo z problemem (swoją drogą sam przyznałem mu jedną pochwałę za posta upominającego :-P). Wysłałem Ci info o 4 rano, bo o 3 w nocy wróciłem z trasy 600 km :-D. Myślę, że zaczyna się tu robić "koperkowa afera" wynikająca z braku wzajemnego zrozumienia, więc sugeruję zakończyć tę jałową dyskusję, podać sobie wirtualne ręce na zgodę i pracować dalej wspólnie na rzecz pogłębiania naszej wiedzy o MX4? Co Wy na to? :mrgreen:

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez hepilord » czwartek, 19 lutego 2015, 17:51

TLasky napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na obronę kolakao- ja też zrozumiałem, że pomstujesz na nas, że nie pomogliśmy Ci całościowo z problemem (swoją drogą sam przyznałem mu jedną pochwałę za posta upominającego :-P). Wysłałem Ci info o 4 rano, bo o 3 w nocy wróciłem z trasy 600 km :-D. Myślę, że zaczyna się tu robić "koperkowa afera" wynikająca z braku wzajemnego zrozumienia, więc sugeruję zakończyć tę jałową dyskusję, podać sobie wirtualne ręce na zgodę i pracować dalej wspólnie na rzecz pogłębiania naszej wiedzy o MX4? Co Wy na to? :mrgreen:

T.

Oczywiście popieram propozycję. Także miałem przyłączyć się do sprawdzenie problemu ale okazało się, że kolega Tlasky mnie wyprzedził. Ponawiam prośbę o instrukcję jak sobie z tym poradzić.
hepilord

Postprzez kolakao » czwartek, 19 lutego 2015, 17:56

@up Nie zamierzam sprzedawać swojego telefonu, więc raczej nie mam tego problemu, a ten wątek zobaczyłem dopiero dzisiaj. Jak sam napisałeś, jednak znalazł się ktoś kto ci pomógł. Ty jednak z roszczeniową postawą wyskakujesz i piszesz, że na nikogo na tym forum nie można liczyć. Poprzeglądaj sobie jeszcze raz to forum i to ile pracy ludzie włożyli w różne wątki, recenzje, tutoriale , ile administracja włożyła pracy w newsy, promowanie forum, współpracę, żeby tutejsza społeczność mogła sobie pomagać i wróć tutaj raz jeszcze napisać, że nie można liczyć na forumowiczów.

Aha, to, że 100 osób odwiedziło ten wątek zanim sobie poradziłeś nie znaczy, że to było 100 użytkowników meizu mx4, nie wspominam już, że nikt nie ma obowiązku na twoje wezwanie rzucać wszystko i sprawdzać. Moja rada dla ciebie: przemyśl to co napisałeś i podziękuj @Tlasky, bo pisać o bezużyteczności forumowiczów miałeś siłę, ale żeby podziękować to już ciężko. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności meizu :)
kolakao

Pochwały: 18

Następna strona

Powrót do Pomoc techniczna