• Reklama

meizu mx4 problem z gpu

Re: meizu mx4 problem z gpu

Postprzez kombajnik » czwartek, 19 lutego 2015, 18:04

Ja się bez bicia przyznam że spośród tych 100 wyświetleń nabiłem z 4 ale nie pomogłem, bo nie mam takiego telefonu :D a pisać post typu "SIEMA JESTEM W TYM TEMACIE BO SOBIE GO CHCE PRZECZYTAĆ, ALE NIE POMOGĘ BO NIE MAM TAKIEGO TELEFONU" mija się z celem.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 13

Reklama

Postprzez TLasky » czwartek, 19 lutego 2015, 18:10

kolakao napisał(a):@up Nie zamierzam sprzedawać swojego telefonu, więc raczej nie mam tego problemu, a ten wątek zobaczyłem dopiero dzisiaj. Jak sam napisałeś, jednak znalazł się ktoś kto ci pomógł. Ty jednak z roszczeniową postawą wyskakujesz i piszesz, że na nikogo na tym forum nie można liczyć. Poprzeglądaj sobie jeszcze raz to forum i to ile pracy ludzie włożyli w różne wątki, recenzje, tutoriale , ile administracja włożyła pracy w newsy, promowanie forum, współpracę, żeby tutejsza społeczność mogła sobie pomagać i wróć tutaj raz jeszcze napisać, że nie można liczyć na forumowiczów.

Aha, to, że 100 osób odwiedziło ten wątek zanim sobie poradziłeś nie znaczy, że to było 100 użytkowników meizu mx4, nie wspominam już, że nikt nie ma obowiązku na twoje wezwanie rzucać wszystko i sprawdzać. Moja rada dla ciebie: przemyśl to co napisałeś i podziękuj @Tlasky, bo pisać o bezużyteczności forumowiczów miałeś siłę, ale żeby podziękować to już ciężko. Pozdrawiam i życzę bezawaryjności meizu :)

Przecież podziękował (poza tym podziękował w PM, więc chłopak kulturalny :-)). O bezużyteczności napisał chyba zanim dostał ode mnie info (kto się spodziewa wiadomości o 4 rano? :-D). Sugeruję, żeby wszyscy się wyluzowali i przestali przerzucać się argumentami, bo robi się paskudny offtop o dupie Marynie i dyskusja, która nie zaprowadzi Was (bo ja się już wyłączam :-P) donikąd :-/.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez blue_voyager » czwartek, 19 lutego 2015, 18:34

Dyskusja o tym kto komu nie pomógł, nie bardzo ma związek z tematem. Skoro problem rozwiązany wątek zamykam, a wzajemne żale na priv.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna