• Reklama

meizu mx4 problem z gpu

Meizu, pomoc techniczna, problemy, wsparcie.

Re: meizu mx4 problem z gpu

Postprzez kombajnik » 19 lut 2015, o 18:04

Ja się bez bicia przyznam że spośród tych 100 wyświetleń nabiłem z 4 ale nie pomogłem, bo nie mam takiego telefonu :D a pisać post typu "SIEMA JESTEM W TYM TEMACIE BO SOBIE GO CHCE PRZECZYTAĆ, ALE NIE POMOGĘ BO NIE MAM TAKIEGO TELEFONU" mija się z celem.
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20

Reklama

Postprzez TLasky » 19 lut 2015, o 18:10

kolakao napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przecież podziękował (poza tym podziękował w PM, więc chłopak kulturalny :-)). O bezużyteczności napisał chyba zanim dostał ode mnie info (kto się spodziewa wiadomości o 4 rano? :-D). Sugeruję, żeby wszyscy się wyluzowali i przestali przerzucać się argumentami, bo robi się paskudny offtop o dupie Marynie i dyskusja, która nie zaprowadzi Was (bo ja się już wyłączam :-P) donikąd :-/.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81

Postprzez blue_voyager » 19 lut 2015, o 18:34

Dyskusja o tym kto komu nie pomógł, nie bardzo ma związek z tematem. Skoro problem rozwiązany wątek zamykam, a wzajemne żale na priv.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna