• Reklama

Meizu mx4 problem z dotykiem/ekranem.

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Meizu mx4 problem z dotykiem/ekranem.

Postprzez Luther » poniedziałek, 7 marca 2016, 00:08

Witam,
panowie kilka dni temu zaobserwowałem dziwny problem z moim mx4... Mianowicie podczas normalnego użytkowania zauważyłem, że telefon wariuje, jakby ktoś niewidzialną ręką dotykał ekranu, włączają się aplikacje, przewijają pulpity itp. Nie muszę dodawać, że jest to uciążliwe i uniemożliwia pracę.
Gdy problem się rozpoczął miałem Android 4.5.7 (?) i Flyme OS 4.5.7I. Telefon zakupiony z polskiej dystrybucji z wersją "I". Próbowałem zmian softu, robiłem hard reset, swipe itp. Problem wciąż się powtarza. Na Flyme 4.0.4I problem był najmniej uciążliwy ale wciąż obecny.. Dodam kilka screenów z programu Yet Another MultiTouch Test żeby zobrazować problem. Widać wyraźnie na środku ekranu "dziurę", nie widać śladu palca, mało tego, w tym właśnie miejscu pojawiają się często ślady "fikcyjnego" dotyku. Tylko w obrębie środkowej części ekrany. Możecie mi jakoś pomóc? Telefon jest na gwarancji ale zostawiam tą opcję jako ostateczność a poza tym przebywam obecnie za granicą... Czy macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i pomoc! :)
Luther

Reklama

Re: Meizu mx4 problem z dotykiem/ekranem.

Postprzez blue_voyager » poniedziałek, 7 marca 2016, 00:51

Pierwsza rzecz to sprawdź czy problemów nie powoduje naklejone szkło/folia. Czasami tak się dzieje.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 209
Ostrzeżenia: -1

Powrót do MEIZU