• Reklama

Meizu mx4 pro-Letvx600/500-Xiaomi Mi4/Mi4c_RN2 Note

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Meizu mx4 pro-Letvx600/500-Xiaomi Mi4/Mi4c_RN2 Note

Postprzez Next97 » 19 kwi 2016, o 22:05

Witam od dwóch miesięcy korzystam z Xiaomi Redmi Note 2. Z telefonu jestem bardzo zadowolony, lecz nie tylko ja. Siostrze tak się spodobał, że postanowiłem że jest odsprzedam za drobne a sobie dołożę do czegoś innego. Przy okazji wpadła mi szansa na kupno 8 miesięcznego Meizu mx4 pro za 700zł. Cena nawet atrakcyjna, lecz przed tym nawet nie brałem go pod uwagę. Za tę kwotę to dobry telefon? Warto dopłacać 100zł więcej niż RN2 Note? a może w tej cenie któryś z Letv lub inny Xiaomi byłby lepszą opcją?

Telefon służy mi głównie do oglądania filmów/słuchania muzyki/surfowania po internecie(obowiązkowe LTE)/zdjęcia(aparat w RN2 był wystarczający chodź lepszym nie pogardzę :D).
Dodam, że nie jestem dobry w zabawach z oprogramowaniem i wolałbym by wszystko było wgrane już przed otrzymaniem, ewentualnie by instalowanie tego było łatwe :D
Dziękuję za wszystkie porady. Pozdrawiam.
Next97

Pochwały: 3

Reklama

Re: Meizu mx4 pro-Letvx600/500-Xiaomi Mi4/Mi4c_RN2 Note

Postprzez ddr » 20 kwi 2016, o 01:45

Czy ja wiem czy szansa, zależy to od stanu wizualnego i pamięci.
Telefon ogólnie dobry, w moim porównaniu lepszy od x600.
Z softem to sprawa jest banalna, wrzucasz plik do pamięci i klikasz na niego w menadżerze plików. Tylko trzeba wybrać z odpowiednią literką.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 124

Powrót do Porównania telefonów