• Reklama

meizu mx4 czy wersja Pro ?

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Re: meizu mx4 czy wersja Pro ?

Postprzez gregorecki21 » czwartek, 12 lutego 2015, 12:54

Dla mnie wszystkie telefony meizu maja przecietna grafike tzn gpu. Szkoda ze nie pakuja w te telefony bardziej wydajnych gpu. Wtedy telefon bylby doskonaly. Zawsze cos trzeba wybrac cholera. Albo aparat albo proc albo grafika.
gregorecki21

Pochwały: 7

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez yzedef » czwartek, 12 lutego 2015, 13:12

gregorecki21 napisał(a):Pytanie do użytkowników mx4 16GB. Ile jest na czysto pamięci w takim telefonie? Jest chociaż 12GB?

Nie mam już tego telefonu co prawda, ale z tego co pamiętam to ten telefon miał 12GB z małym kawałkiem. Jest to fajny aparat jednak ja wymieniłem go na OPO ze względu na to iż wyświetlacz był dla mnie za mały (przyzwyczaiłem się do 5,5cala) no i obudowa (plecy) była zbyt ślizga.
yzedef

Pochwały: 5

Postprzez gregorecki21 » czwartek, 12 lutego 2015, 13:45

Dzieki za info. A telefon mial jakies problemy tzn aplikacje sie wieszaly lub nie dzialaly. Np mapy lub youtube?
gregorecki21

Pochwały: 7

Postprzez heoo95 » czwartek, 12 lutego 2015, 19:12

Kurde okey wyjaśnijmy kilka spraw.
Pisaliście ciagle o ekranie i ze procek nie ogarnia i w ogole wywali go w kosmos (tak to odebrałem , serio )
Następna rzecz to posiedziałem na Yt ogladając recenzje włoskie,angielskie oraz rosyjskie . Rosyjski jezyk znam na tym samym poziomie co polski .. Operatorzy meizu na filmikach gdzie wyswietlenia miały po 400-700 tys. mówiły ciagle o calym telefonie i teraz UWAGA TRZYMAJAC WERSJĘ ZWYKŁĄ i mówili o zależnych funkcjach miedzy sobą o to kilka z nich :
-Aprat Paradoks mega zabawny niby taki sam Ale MX 4 PRo o niebo lepsze robi w dzien (żywsze kolory ) zaś w nocy Mx 4 robił lepsze ...
-Dzwięk 0 różnicy (pomiar był w decybelach )
-Meizu mx 4 dziala o 1 sec szybciej niz Mx Pro i to mnie lekko zabolało ze był test "speed" i zwykła wersja wypadła mega szybko
-Każdy narzeka na przycisk (dla mnie to mało istotne )
Meziu mx 4 jak odpalał filmiki na instagramie crashowały sie ( temu operatorowi ) i trzeba była restartowac phona
- Co do Gier goście mówili ze Pro działa płynniej :o niz mx 4 i byly przykłady gier gta , kilka wyscigowych oraz jakis RPG
Pewnie pomyslicie "kurde gosc sam sobie odpowiedział na pytanie , wiec czego on chce ?" Odpowiem tak : Ci goscie z za kamery mogli dostac sponsoring oraz mówić o wersji PRO lepiej niz o mx 4 dlatego PYTAM SIE WAS Osob KTORE MAJA DANY MODEL ALBO MIELI Z NIM KIEDYKOLWIEK ZYWY KONTAKT a nie "gdzieś słyszałem na necie że to i tam to .." ;)
heoo95

Postprzez yzedef » czwartek, 12 lutego 2015, 23:47

Jest jeden mały problem w tym wątku, bo chyba wszyscy co tu się wypowiedzieli nie mają tego telefonu :), takie mam wnioski. Czyli liczysz na rozważania i opinie teoretyków, ja się nie wypowiadam więc w temacie, dla mnie ta słuchawka ma zbyt wysoką cenę w stosunku do tego co oferuje więcej od MX4 :)
yzedef

Pochwały: 5

Postprzez TLasky » czwartek, 12 lutego 2015, 23:59

yzedef napisał(a):Jest jeden mały problem w tym wątku, bo chyba wszyscy co tu się wypowiedzieli nie mają tego telefonu :), takie mam wnioski. Czyli liczysz na rozważania i opinie teoretyków, ja się nie wypowiadam więc w temacie, dla mnie ta słuchawka ma zbyt wysoką cenę w stosunku do tego co oferuje więcej od MX4 :)

Podpinam się jako użytkownik. Korzystam z telefonu baaardzo intensywnie i mając go nawet zacząłem grać, póki co w NFS Most Wanted, ale (proszę się nie śmiać... przynajmniej za głośno ;-)) nie wiem, czy jest to wymagająca gra :-D. Generalnie poza przyzwyczajeniem się do Flyme nie mam żadnych zastrzeżeń i uważam, że dla kogoś, kto nie jest turbo-super-hiper zaawansowanym użytkownikiem nie warto dopłacać do MX4 Pro. Opinia jest subiektywna, a jej weryfikację przeprowadzę jak sobie kupię MX4 Pro (co do daty to w podpisie :-D), ale kupię go nie zamiast, a oprócz MX4 :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez areq1987 » piątek, 13 lutego 2015, 00:05

Co Wam sie podoba w tym Flyme os? Przeciez to jest brzydkie nie to co miui ;)
areq1987
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez Pirzu » piątek, 13 lutego 2015, 00:57

areq1987 napisał(a):Co Wam sie podoba w tym Flyme os? Przeciez to jest brzydkie nie to co miui ;)

zabrzmialo fanboysko...

NIkt nie ma na forum, ale aparat jesli robi w dzein cieplejsze zdjecia a w nocy gorsze, to mniejsze ISO dobrane lub ciemniejszy obiektyw (chyba ze jest ten sam).

Porownujesz dwa znakomite modele, ale nic wykorzystasz mx4 pro ani mx4 w pelni... bateria bedzei CI krocej trzymac i w dodatku cena bedzie szybciej i drastyczneij spadac niz mx4.
Pirzu

Pochwały: 19

Postprzez TLasky » piątek, 13 lutego 2015, 01:02

areq1987 napisał(a):Co Wam sie podoba w tym Flyme os? Przeciez to jest brzydkie nie to co miui ;)

Dla Ciebie moja baba będzie brzydka, a dla mnie Twoja :-P. Znasz sentencje "De gustibus non est disputandum"? Jak dla mnie Flyme jest bardzo ładny, estetyczny i czytelny, choć Miui 6 (ma go moja baba na Xiaomi Note ;-)) też uważam za naprawdę kawał dobrej roboty, jednakże drażnią mnie te ferie barw wszędzie :mrgreen: od nadmiaru kolorów dostaję deprywacji sensorycznej (co zabawne- nie miałem tego wcześniej, nabawiłem się po kilku tygodniach użytkowania Flyme :-D). Wiem, że można zmienić motyw, ale mojej pasuje, zatem cóż... można by wysnuć, że Flyme jest dla prawdziwych mężczyzn, a Miui dla dziewczyn :-D. Dla co bardziej wrażliwych i cholerycznych użytkowników forum- ŻARTOWAŁEM :-P.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Postprzez matir1 » czwartek, 19 lutego 2015, 11:14

Kupił już ktoś z Państwa wersje PRO? Ogólnie gdzie można go znaleźć najtaniej w wersji 32GB?
matir1
AKTYWNY

Pochwały: 2

Postprzez hard2code » piątek, 19 lutego 2016, 03:00

Wersja 16GB bez slotu SD to jest jakiś żart - zwłaszcza że aparat ma 20Mpix. Ale 32GB w dobrej cenie też bym chętnie przytulił
Ip5->l920->m7->rn2->z9->g5-UTouch->RN3Pro->Mi5 Kilka słuchawek na zbyciu w dobrej cenie
hard2code

Postprzez tpawel » piątek, 19 lutego 2016, 07:41

Nie ma co w paranoje wpadac z tymi 16Gb, nie kazdy pptrzebuje wiecej, tym bardziej ze nie ma problemu z chmurami.

Wyslane z G7 przez Tapatalk
tpawel
VIP

Pochwały: 40

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MEIZU