• Reklama

Meizu MX3 vs Xiaomi MI3 vs Nubia z7 Mini vs...?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Meizu MX3 vs Xiaomi MI3 vs Nubia z7 Mini vs...?

Postprzez miekki » piątek, 15 sierpnia 2014, 23:15

Trzeba w końcu dokonać długo już przekładanego zakupu telefonu...
Moje wymagania:
-Wysoka wydajność
-Dobry aparat
-cena do 300$
Nubia z7 Mini: Świerza i niewiele o niej wiadomo, ale z testów wynika, że to bardzo dobry telefon.
Meizu MX3: Na rynku już dość długo, ale nie odstaje chyba zbytnio od flagowców.
Xiaomi MI3: tak jak Meizu na rynku już długo, ale podzespoły bardzo dobre.

Jest coś równie ciekawego w cenie do 300$? Co będzie najlepsze?
LG GT540 -> HTC Desire -> iPhone 3GS ->Nokia 101 -> Nokia C3 -> Haier W910
miekki

Pochwały: 2

Reklama

Re: Meizu MX3 vs Xiaomi MI3 vs Nubia z7 Mini vs...?

Postprzez mrergie » piątek, 15 sierpnia 2014, 23:18

A Huawei Honor 6? 330$ ale warto rozważyć.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez miekki » piątek, 15 sierpnia 2014, 23:21

U sprawdzonych spzedawców kosztuje 380$... Nie chce wydawać więcej niż 300, bo znając moje szczęście telefon trafi na cło :/ Poza tym moja kobieta by mnie zabiła :D
miekki

Postprzez mrergie » piątek, 15 sierpnia 2014, 23:31

Ano, racja, mój błąd, pomyliłem się, chciałbym żeby on tyle kosztował to wtedy byłby bliżej mojego zasięgu budżetowego :mrgreen:
Z wymienionych przez ciebie telefonów to wybrałbym Nubię Z7 Mini, ze względu na 2xSIM oraz slot na karty pamięci. Mi3 ma lepsze wsparcie i sprzętowo jest lepszy, ale ma tylko 16GB pamięci (64GB poza budżetem) przy braku sloty na karty, poza tym nie ma dual SIMa, ale ma lepszą baterię i znacznie lepszy wygląd (subiektywna sprawa).
Z7 mini ma LTE ale nie posiada NFC, z Mi3 jest odwrotnie bo ma NFC i nie ma LTE.
być może Z7 mini ma jednak NFC, ale internet dostarczył mi sprzecznych informacji bo na niektórych stronach jest napisane że ma a według niektórych jednak nie

O Meizu MX3 się nie wypowiem, znam firmę ale telefon jest dla mnie kompletną niewiadomą.
Ostatnio edytowano piątek, 15 sierpnia 2014, 23:44 przez mrergie, łącznie edytowano 2 razy
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
mrergie
VIP

Pochwały: 66

Postprzez majkel_94 » piątek, 15 sierpnia 2014, 23:43

Z7 Mini ma 2SIM LTE, ale mniejszą baterię. Dla mnie brak SD w MI3 dyskwalifikuje ten telefon, bo wystarczą 2-3 większe gry, mapy do nawigacji i nie ma gdzie wrzucić muzyki czy jakiegoś filmu do podróży. Też rozważałem tego fona, ale ciężko mi przetrawić MIUI, na V970 nie podszedł mi, jestem fanem czystego andka i CM, choć nakładka Nubii wygląda ok dla mnie ;)
majkel_94
VIP

Pochwały: 18

Postprzez ebola1972 » sobota, 16 sierpnia 2014, 00:03

Eternal Team daje ładną cene na Mi3 i Nubie Z7mini. Ciekawe czy na wszystkie czy tylko na kilka sztuk.

Wysłane z Onda V975m
ebola1972
VIP

Pochwały: 44

Postprzez miekki » sobota, 16 sierpnia 2014, 02:03

Chyba tym razem zdecyduje się na coś z allegro... Myślę nad Xperią Z1 lub LG G2 - co o nich myślicie?
miekki

Postprzez TwojPsycholog » sobota, 16 sierpnia 2014, 03:27

miekki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Że to słabe telefony w porównaniu co dostaniemy w Chinach
Pośrednicze w zamawianiu telefonów z Chin ! Najniższe prowizje ! http://telchina.pl/kupno-telefonu-na-twoj-adres-t10812.html
TwojPsycholog

Pochwały: 9

Postprzez filozof71 » sobota, 16 sierpnia 2014, 04:28

ebola1972 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zainteresowałem się, ale zmartwiło mnie, że tylko 6 miesięcy gwarancji. Co o tym myślicie? Nawet bym się nie spodziewał, ale jak już poważniej o czymś myślę to czytam całość. I jeszcze dodatkowo : "Promotion product only offer replacement and maintenance service, refund not available (except products not as described). Czyli "Produkty promocyjne mogą być tylko wymienione lub serwisowane. Brak możliwości zwrotu pieniędzy z wyjątkiem sytuacji, kiedy produkt jest niezgodny z opisem". Trcohę to nie licuje z opcją "Return Extra Faultless Goods" co mi dało trochę nadziei, że by przykryło sytuację jak by np. celnicy się przypięli do braku CE i trzeba by było fona odesłać.

I jeszcze jedno: Jak myślicie czy ma znaczenie, że niektóre informacje tekstowe są wklejane jako grafika?

pozdr Filozof71
ZTE Nubia Z7 Mini 2/16 > LeEco Le 2 Max X822 4/32 kupiony w HKTR Store AKA Trendresources
filozof71
AKTYWNY

Pochwały: 19
Ostrzeżenia: 3

Powrót do Jaki telefon kupić ?