• Reklama

Meizu M2 - recenzja

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Re: Meizu M2 - recenzja

Postprzez clorox » wtorek, 5 kwietnia 2016, 09:28

Moim zdaniem GPS w Meizu M2 jest bardzo dobry. Używam go na co dzień zarówno do nawigacji jak i sportu. Fix bardzo szybki, ale najważniejsze, że jest wysoka siła odbieranego sygnału w związku z czym pod krótszymi wiaduktami nie gubi zasięgu. Na YouTube jest porównanie GPS M2 z Mi4 na snapie i M2 wypada porównywanie, a nawet trochę wcześniej fixa łapie.
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 38

Reklama

Postprzez ARU » wtorek, 5 kwietnia 2016, 10:29

Dzięki za szybką odpowiedz.Oglądałem te porównanie,często jadąc samochodem i przejeżdżając pod wiaduktem telefony jak i same nawigacje gubią sygnał i tu zaczyna się problem mój telefon szuka nawet 15 minut sygnał w mieście którego nie znam,więc jest to dla mnie spory problem.Jednym z lepszych telefonów z GPS są xperia Z ale w dualu są dopiero Z3 a cena zaczyna się od 1000 zł za używka,więc szukam taniego chińskiego w dualu
ARU

Postprzez clorox » wtorek, 5 kwietnia 2016, 11:01

Jak przejeżdżam tunelem na wislostradzie to zasięg gubi po ładnych kilkudziesięciu metrach. Po wyjechaniu z tunelu fix jest praktycznie natychmiast. Najdłużej łapał mi fixa ze 30 sek, ale to było po włączeniu telefonu czyli zimny start i w bardzo złych warunkach pogodowych. Używam tak jak pisałem codziennie od grudnia i do GPS nie mogę się przyczepić Zresztą wogóle ten telefon w cenie ok 100$ jest nadal świetną propozycją pomimo, że wyszedł Redmi 3.
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 38

Postprzez ARU » wtorek, 5 kwietnia 2016, 12:04

Powoli przekonuje mnie ten telefon,jeśli chodzi o Redmi 3 to fakt że jest może lepszy ale gdzieś czytałem (nie pamiętam gdzie) była to recenzja Redmi3 i autor napisał tylko tyle że GPS'' mógł być lepszy'' nie wiem co miał na myśli.
ARU

Poprzednia strona

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin