• Reklama

Meizu M2 note

Re: Meizu m2 note

Postprzez michaelred » czwartek, 16 lipca 2015, 20:45

Ten przycisk minimalnie wystaje ponad powierzchnie. Czuc pod palcem troszke krawedz. Btw gdzie jest ta dioda powiadomien? Mi tu nic nie miga:-P

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
michaelred
AKTYWNY

Pochwały: 14

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Adachorr » czwartek, 16 lipca 2015, 20:50

Witam, jaka jest jakość muzyki na słuchawkach-czy słychać szumy/trzaski itp na niskiej głośności, czy ohólna głośność muzyki jest wystarczająca?
Mam zamiar przesiąść się z galaxy s3 a to na nim głównie słucham muzyki i to jest dla mnie najważniejszy aspekt.
Jeszcze jak wypada jakość zdjęć i filmów? czy filmy wyglądają faktycznie jak 1080p czy są upscalowane z niższej rozdzielczości.
czy dzwięk nagrywany podczas filmów jest mono czy stereo (wiem że ma 2 mikrofony ale czy z nich korzysta przy nagrywaniu dzwięku)?
Jak głośno gra głośniczek w telefonie (czy w hałaśliwym miejscu usłyszę dzwoniący telefon)?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Adachorr

Postprzez davneson » czwartek, 16 lipca 2015, 21:00

Jesli chodzi o design to ja kupilem M1 w ogole nie czekajac na 2 wiedzac jak bedzie wugladal. M2 ze swoim guzikiem zaczyna pachniec szajsungami no ale to moja opinia. Pozdro

Wiadomość wytapna z rakiety Meizu
Jiayu G3----->Iocean X7 HD----> Meizu M1 Note
davneson
AKTYWNY

Pochwały: 1

Postprzez ufolufol » czwartek, 16 lipca 2015, 21:39

A jak wygląda kwestia ekranu? Jasny jest w miarę? Na jutubach w porównaniu do konkurencji matryca IGZO sprawia wrażenie lepszej (od n.p. K3 note). Barwy wyglądają na intensywniejsze. Jakie są Twoje spostrzeżenia w tej kwestii?
ufolufol

Postprzez michaelred » czwartek, 16 lipca 2015, 21:48

Ja moge powiedziec, ze kolory zywe i "mocne" jak w amoledzie jednak bez przeklaman. Jasnosc mozna ustawic, ze swieci jak zarowka. Ekran to napewno atut tego telefonu. Glosnik natomiast bardzo przecietny w, gra chyba najslabiej z chinczykow ktore ostatnio mialem.
michaelred
AKTYWNY

Postprzez ufolufol » czwartek, 16 lipca 2015, 22:18

Czy ktoś orientuje się w kwestii dostępności tego telefonu na Gearbest? Mają faktycznie na stanie czy "na papierze" ? Ewentualnie czy może ktoś polecić jakieś inne pewne i w miarę szybkie źródło?
ufolufol

Postprzez saperq » czwartek, 16 lipca 2015, 22:19

Zaraz zamawiam z UK magazynu z gearbesta. 166$ mnie wyniesie. Zobaczymy jak szybko wyślą.
Tym razem w drodze Xiaomi Redmi Pro :-)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Pochwały: 29

Postprzez michaelred » czwartek, 16 lipca 2015, 22:26

@ufolufol
Dosteposc tego telefonu jest raczej in stock bo to zapewne nie ich magazyn jest :D Wysylaja bezposrednio z HK. U mnie od statusu "Information Received" minelo 8 dni i dzisiaj telefon zawital w domu.
Pojawil sie update. Nie wiem czy go sciagac. Nie za duzy? Ponad 900MB...
Obrazek
michaelred
AKTYWNY

Postprzez saperq » czwartek, 16 lipca 2015, 22:38

Michaelred jaki kolor zamówiłeś? w UK został tylko biały. Czy masz szkiełko do niego? Ciekawe jak tam dziura w szkle będzie wpływać na komfort użytkowania.
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Postprzez kondziu1309 » czwartek, 16 lipca 2015, 22:42

Adachorr napisał(a):Witam, jaka jest jakość muzyki na słuchawkach-czy słychać szumy/trzaski itp na niskiej głośności, czy ohólna głośność muzyki jest wystarczająca?
Mam zamiar przesiąść się z galaxy s3 a to na nim głównie słucham muzyki i to jest dla mnie najważniejszy aspekt.
Jeszcze jak wypada jakość zdjęć i filmów? czy filmy wyglądają faktycznie jak 1080p czy są upscalowane z niższej rozdzielczości.
czy dzwięk nagrywany podczas filmów jest mono czy stereo (wiem że ma 2 mikrofony ale czy z nich korzysta przy nagrywaniu dzwięku)?
Jak głośno gra głośniczek w telefonie (czy w hałaśliwym miejscu usłyszę dzwoniący telefon)?
Z góry dziękuję za odpowiedź

Jakość muzyki jest dobra jest w nim ładny funkcjonalny odtwarzacz muzczn itd. (ja osobiście po zrootwaniu telefonu wgrałem beats audio i dzwięk jest rewelacjny!) głośnik w telefonie nie gra zbyt głośno tzn imprezy nie urządzisz ale usłyszeć powinieneś w dość chałaśliwym miejscu ;) co do jakości zdjęć to jest tutaj bardzo dobrze m2 note robi bardzo ładne zdjecia ale w słabm oświeleniu gubi trochę detali ;) przednia kamera tez robi dobre zdjęcia, również nagrywa ładne filmy i rejstruje dużą ilość detali ;)
kondziu1309

Postprzez michaelred » czwartek, 16 lipca 2015, 22:48

saperq napisał(a):Michaelred jaki kolor zamówiłeś? w UK został tylko biały. Czy masz szkiełko do niego? Ciekawe jak tam dziura w szkle będzie wpływać na komfort użytkowania.

Bialasa wzialem z GB. Zadnych szkielek itp nie kupuje. Nie po to kupuje chinczyka zebym go teraz mial w 10 ochraniaczach nosic :lol: W swoim wszystkie folie pozrywalem. No i wielki psikus dla mnie, nie moge swojej karty sim zamontowac bo potrzeba nano sim :evil: . W zadne przycinanie sie bawic nie bede wiec teraz sie do salonu wybrac musze po nowa karte i 25 zl haraczu zaplacic :!:
michaelred
AKTYWNY

Postprzez saperq » czwartek, 16 lipca 2015, 22:53

Żona chce z pleckami, rok Asusa Zenfone 5 w pleckach Nilkina nosiła i teraz golasa trzymać w rękach nie potrafi ( bez skojarzeń :P ).
Jak jesteś w Play, to wymianę karty masz za free ;)
Mnie wyszedł 140$ z UK ;) Miałem pare $$ bonów ;)
Zobacz moje OLX
saperq
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu