• Reklama

Meizu M2 Note - ROM 4.5.4.1I - Themes

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Re: Meizu M2 Note - ROM 4.5.4.1I - Themes

Postprzez INTseed » czwartek, 12 listopada 2015, 22:59

A ile z ciekawości taki motyw kosztuje na złotówki?
Ja bym zapłacił tylko za czarny temat.

Wysłane z mojego MX5 przy użyciu Tapatalka
INTseed
VIP

Pochwały: 18

Reklama

en.001phone.cn=

Postprzez Maciekkk » piątek, 13 listopada 2015, 09:44

INTseed napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Musisz sobie kupić paczkę kredytów. Jest ich 30, koszt 8.5 dolara. I tymi kredytami płacisz za motywy. Tak jak napisałem masz 30 rmb a motyw kosztuje od 1rmb do nawet 6rmb. Jest ich w tym sklepie naprawdę sporo :)

Wysłane z mojego MX4 Pro przy użyciu Tapatalka
Maciekkk

Postprzez resmiki » niedziela, 15 listopada 2015, 00:26

Opieralem sie przed instalacją tego update'u, ale dwa dni temu fon zaczął gubić sieci, wczesniej problemu nie było. Jeden sim mam z Playa, drugi z Orange. Zaczeło się robić tak, ze było po cztery, trzy kreski zasiegu, nagle znikało do zera, był komunikat o braku usługi, raz na jednej karcie, raz na drugiej, czasem na obu rownoczesnie. Dzwinie to wyglądało, bo kiedy telefon lezał i nic nie robiłem, krotko po odblokowaniu to zasięg byl, wziąłem do ręki, cos odpaliłem i tracił. Ciagle jakis ruch na wskaznikach sieci był.
Zdecydowalem się zainstalowac update i po tym skonczyły sie problemy z zasiegiem od razu. W dokładnie tych samych miejscach domu gdzie wczesniej tracił teraz ma full albo prawie full i nie traci zasiegu, jest stabilnie. Krótko przed aktualizacją tracił, od razu po juz nie.
Zbieg okoliczności ?

Zainteresowanym donosze ze, po aktualizacji tło mam czarne ikony kolorowe, zmienily sie z updat'em. Nie ma dostępu do tematów oczywiscie, plikow z uprzednio pobranymi tematami nie rozpoznaje. Tło mozna zmienic, ekran blokady ma rowniez czarne tło.
resmiki

Pochwały: 3

Poprzednia strona

Powrót do MEIZU