• Reklama

Meizu m2 note - recenzja | MajsterPirzu.

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Meizu m2 note - recenzja | MajsterPirzu.

Postprzez Pirzu » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 00:05

Cześć ! :)
Długo mnie tu nie było, ale a to zasilacz był na gwarancji przez miesiąc, a to brak czasu, a to coś - ale już jestem i prezentuję recenzję meizu m2 note - kliknij tutaj lub na zdjęcie, by obejrzeć materiał :) Zapraszam do oglądania i subsrybowania kanału ! :)

Kanał na YT - klik.
Facebook - klik.

Pirzu

Pochwały: 19

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Meizu m2 note - recenzja | MajsterPirzu.

Postprzez ra-vau » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 09:22

ile cyklow ladowania zrobiles, zanim przystapiles do recenzjj? :-P. Bateria po okolo 6 ladowaniach uformowala sie i czas swiecenia ekranu to.... ~4.5-ponad 5h...

No i moze jestem dziwakiem, bo moim subiektywnym zdaniem, klawisz fizyczny sprawuje sie lepiej niz ten dotykowy. Fakt, wyglada slabiej, bo przy okazji wiekszosc osob sadzi ze to jakis samsung... :( ale jest dla mnie wygodnieszy :-o

Ps. Jezyk sam nie wyparowal, tylko meizu zmienilopolityke .... i wersja A, z aktualizacja zostala z niego okrojona... mozna recznie wgrac poprzez adb wersje I ... jest o tym na forum :)

Obrazek
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 96

Re: Meizu m2 note - recenzja | MajsterPirzu.

Postprzez Pirzu » poniedziałek, 17 sierpnia 2015, 10:52

Ojcyklow było spokojnie z 8 :) Po drugie ja mam podłączone ciągle LTE i dużo korzystam z telefonu w ciągu dnia.

Dokładnie, chodzi mi że ten przycisk przpomina mi samsunga - wspomnialem ze jest to mało oryginalny pomysł.

A co do wersji jezykowej.. ruski też usunęli, ale podobno ma być przywrócony :) Ja nie bede modował przy telefonie do recenzji, testuję gotowy język :)
Pirzu

Pochwały: 19

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin