• Reklama

Meizu M2 Note nie działa root

Dyskusje o telefonach Meizu, opinie.

Meizu M2 Note nie działa root

Postprzez boguki » 24 paź 2015, o 13:40

Witam

Koledzy mam problem z rootem w moim meizu a mianowicie, pomimo tego że na koncie Flyme system ustawiony mam na otwarty to żadna aplikacja roota mi nie wykrywa -Root Checker, Terminal, BusyBox...

Root jest mi potrzebny, żeby przejść na wersję international softu.
Czy jest jeszcze jakiś inny sposób na roota w Meizu?

PS. Niewiem czy to może być z tym związane ale kiedy telefon do mnie przyszedł to już root był "niby" włączony bo przy próbie rejesrtacji do Flyme pokazywal się komunikat, że na tym urzadzeniu juz jest numer zalogowany-musiałem pisać do chińczka, żeby podał mi hasło do wylogowania się z jego konta. Na telefonie była też aplikacja KingRoot. Czy jest jakaś możliwość, że coś na stronie Flyme jest poprzestawiane i dlatego nie działa root?

Czy wgranie ponownie softu z literką A usunie mi roota? Może wtedy będzie dało się włączyć go ponownie i zadziała?

Poradźcie coś bo nerwy powoli mi puszczają :evil:

Wersja Flyme to 4.5.4A
boguki

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Meizu M2 Note nie działa root

Postprzez boguki » 27 paź 2015, o 21:24

Odzewu nie ma więc sam sobie odpowiem bo problem już rozwiązany- może przyda się dla potomnych:)

A więc root pomimo tego, że na koncie Flyme pokazywał system otwarty nie działał. Wgrałem ponownie soft z literką A przez recovery, na Flyme włączyłem root- tym razem zadziałał, następnie wgrałem 4.5.4i przez ADB zgodnie z instrukcją podaną w innym poście i gra gitarra:)

pozdr
boguki

Telefon:: Samsung

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu