• Reklama

Meizu m2 Mini problem z kompasem/magnetometrem

Re: Meizu m2 Mini problem z kompasem/magnetometrem

Postprzez junakk » sobota, 9 stycznia 2016, 11:06

Ale z 3d to prawda i odpada raczej?
junakk

Reklama

Postprzez Czempi » sobota, 9 stycznia 2016, 21:02

Dokładnie to korzystałem z apki Navigator, dwa razy na trasie Katowice Wrocław, jeszcze nie wiedziałem że kompas jest zepsuty. To tam nirmalnie kierunek auta i w która stronę auto jest zwrócone pokazywało( szczególnie to zauważyłem na ślimakach). No i kwestia że w nawigacjach samochodowych mapę obraca w kierunku jazdy, tzn pokazuje co przed nami. Ale już normalnie gogle maps nie ustawi na osi północ- południe. Mapa pozostaje w stałym położeniu. Także samochodowo daje rady, pieszo nie korzystałem.
Czempi

Postprzez kirtash » sobota, 13 lutego 2016, 17:28

Miałem tak samo, problemy z orientacją ekranu, żyroskopem, magnetometrem. Na google cardboard nie dało się nic oglądać, kalibracja nie przynosiła efektów, a odczyty z czujników szalały niczym tsunami choć powinny być na zerze. Ale według mnie winę ponosi soft, aktualnie testuje bete flyme 5 i zero problemów, nawet nie musiałem kalibrować a odczyty w porządku, polecam wam zaktualizować system albo poczekać na oficjelną flyme 5 ;)
kirtash

Pochwały: 1

Postprzez Czempi » sobota, 13 lutego 2016, 22:32

Mój poszedł na gwarancję (szczęśliwie zakupiony na allegro z roczna gwarancja) serwisanci poegli, dostałem zwrot, i kupiłem nowego, w którym problemu nie ma.
Czempi

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc techniczna