• Reklama

Meizu M2 - awaryjność w długiej perspektywie?

Smartfon Meizu MX4, Meizu MX4 PRO, MUIZU MX5
Opinie, testy, recenzje, ROM, Root

Meizu M2 - awaryjność w długiej perspektywie?

Postprzez Nicjusz » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 22:41

Hej, pytanie do osób, które już dłużej używają tego modelu - są z nim jakieś problemy, coś zaczyna szwankować? Stoję aktualnie przed wyborem kupna w Polsce na f-vat i odliczeniu sobie 23%, albo stówkę taniej w tej promocji na JD.com.

Stówka piechotą nie chodzi, szczególnie na koniec roku - a do tej pory, jak od kilku lat używam tylko telefonów z Aliexpress (dwa Lenovo, dwa ZTE) nie miałem żadnego z nimi problemu, w przypadku uszkodzenia ekranu po upadku zamawiałem sobie części również z Chin i samemu wymieniałem i dalej działało, z innymi drobnymi naprawami jako elektronik pewnie też dałbym rady.

Także - są z nim jakieś problemy, np po pół roku używania?
Nicjusz

Reklama

en.001phone.cn=

Re: Meizu M2 - awaryjność w długiej perspektywie?

Postprzez fake4r » poniedziałek, 14 grudnia 2015, 22:48

Meizu akurat powinien długo wytrzymać, ale wiesz jak to jest - to wszystko to elektronika dziś działa a jutro może już nie działać :)
W każdym bądź razie jeśli się o to obawiasz to kup na miejscu i masz gwarancję na 2 lata chyba. JD jest trochę dzikie, nie to co aliexpress, więc nie liczyłbym za bardzo na gwarancję w razie w. Ewentualnie po przez spór na paypal np.
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Postprzez clorox » wtorek, 15 grudnia 2015, 00:18

Przy obecnym kursie dolara, ta stówka nie jest warta niepewnej gwarancji na JD. Koledzy na forum mieli już sprzętowe problemy m. in. z głośnikiem czy digitizerem. Ja bym brał dla spokoju z polskiej dystrybucji.
clorox
AKTYWNY

Pochwały: 39

Postprzez Nicjusz » wtorek, 15 grudnia 2015, 04:16

W sumie jak teraz podliczyłem, to wychodzi 75 zł a nie stówka. Dodatkowe 3zł miesięcznie za bezproblemową gwarancję, w sumie nad czym ja się zastanawiam :)
Nicjusz

Postprzez zenon12345 » wtorek, 15 grudnia 2015, 13:52

jesli w PL odliczysz VAT to chyba bedzie tylko 1 rok gwarancji a nie 2. (mogę sie mylić)

poza tym ogolnie kosztuje niby 599 ale na X-KOM moze dadzą promocje goracy strzał trzeba by im zasugerować :) bylo by z 50zł taniej

ogolnie to uzywam Meizu już od października i zadnych problemów wiekszych nie zaobserwowalem, bateria dobrze trzyma, tylnia klapka sie nie rysuje, jedyne co to mały problem z czujnikiem oświetlenia, dziala jakby z 2 sekundowym opoznieniem, opisywalem to w dziale kompendium wiedzy o Meizu M2 mozesz poczytać -> meizu-m2-mini-kompendium-wiedzy-t23278.html#p231658

Pozdrawiam
zenon12345

Pochwały: 1

Powrót do MEIZU