• Reklama

meizu m1 note vs. jiayu s3 vs. ???????

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: meizu m1 note vs. jiayu s3 vs. ???????

Postprzez Jacke55 » 10 kwi 2015, o 11:30

W sklepie xiaomiforsale masz od przyszłego tygodnia za około 750zł z dostawą z Czech w czasie 1-3 dni i możliwością płatności za pobraniem
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: opo

Reklama

Postprzez shayk » 10 kwi 2015, o 11:46

Jacke55 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mówisz o używanym? :-D
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez ergo14 » 10 kwi 2015, o 18:24

jako ???? dodatkową opcję bym polecił ten telefon.

http://www.archos.com/pl/products/smart ... index.html

dobra specyfikacje i dobra recenzja w gsmarena.

niemiecki media markt ma te telefony oznaczone jako bestseller aktualnie. W archosie partie w ciągu kilku dni są "sold out".

Cenowo wyjdzie ok 900-950zł z transportem z DE/FR. Telefon ma czystego andka.
ergo14

Telefon:: SGS3

Postprzez HooCairs » 10 kwi 2015, o 22:15

ergo14 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Snapdragon 615 za 950zł... gniot.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez ergo14 » 10 kwi 2015, o 23:20

Bo ja wiem,

Moto G ma snapa 400 i działa rewelacyjnie, ten ma mocniejszy procesor, mediateki w sumie takie cudowne nie są przecież ;-) Ja się mocno zastanawiam nad tym albo nad meizu/zenphone 2 ale to drożej do tego intel. Ten tel ma tę zaletę ze ekran 5 cali, dual sim i microsd (też można powiedzieć ze meizu to gniot bez slotu na kartę :P).

Jesli faktycznie ten telefon działa bez żadnych bugów jak na gsmarena pisza to nie wiem czemu to gniot - nawet jeśli nie ma najwyższych cyferek w benchmarkach.

Nad meizu też się zastanawiam ostro ale musi się w polsce pokazać 32gb wersja żebym na fvat go mógł kupić.

http://cdn4.wccftech.com/wp-content/upl ... /09/a3.jpg - sprawdziłem jak ten procek się ma do flagowców i kurcze nie jest źle za tę cenę, a na snapa więcej romów jednak jest jak by nie patrzeć i nie ma problemów z gps itp. Ludzie piszą ze takie cudo ja umi zero to gnioty które mają niedopracowany soft więc byłbym ostrożny :-) To to samo co w htc 820 jest.
ergo14

Postprzez HooCairs » 11 kwi 2015, o 00:00

Tyle, że za mniejszą cenę kupisz Xiaomi Mi3, Gionee elife e7 i Iuni U2, wszystkie mają snapa 800 i żadnych problemów z czymkolwiek. Opinie ludzi na mgsm można niesty o kant tyłka potłuc, bo są to przeważnie ludzie, którzy mieli do czynienia jedynie z danym telefonem i porównują go do samsungów, htc itd. co zresztą i Ty zrobiłeś. Jakby nie był dopracowany to za te pieniądze to porażka.
HooCairs
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Postprzez ergo14 » 11 kwi 2015, o 00:34

HooCairs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale albo nie są dual sim (a ja akutrat taki potrzebuje), albo nie mają slotu sd albo mają baterię z dupy lub soft. Wierz mi - szukałem, a co do porównania - to po prostu podałem telefon który ma taki układ. A miałem ich większość w ręku dłuższą chwilę albo mam innych znajomych z IT którzy je mają i sobie chwalą albo nie.

W domu jest g3 ze snapem 801 i lg g pad ze snapem 600 bodajże przecież tragedii nie ma ;-) Do tego te telefony które wymieniłeś trzeba kupić od chinczyka i gwarancja jest tylko udawana, bez możliwości wzięcia na fakture nie wychodzą tak cudownie cenowo przy aktualnym kursie dolara.

Jajko s3 - ludzie mają problemy z softem piszą na forum że a to a to tamto nie działa jak powinno, a to dzwięk z dupy "ale już za chwilę poprawią" itd. :-)

Kiedyś sobie z chin zamówiłem super zachwalanagego rikomagic 802 któraśtam nowsza wersja - też miał super chodzić. Naciąłem się jak mało kiedy na ten syfek - moja ouya zdecydowanie lepiej działa niż tamto ustrojstwo. Także teraz jestem mocno ostrożny w doborze sprzętu - albo mam troche inne wymagania niż większość ludzi co do niezawodości i softu. Snapdragon 80x nie jest wg. mnie wyznacznikiem zadowolenia ze sprzętu, zobacz ile osób tutaj się pozbywa telefonów po miesiącu albo 2, nie chce mi się wierzyć że to dlatego ze teraz nowy super-hiper model wyszedł więc po 2 miesiącach sprzedają stary ze stratą 200zł ;-)

Zresztą nie chodzi o to żeby przekonać każdego do moich racji, po prostu uważam że liczy się więcej niż wydajność na papierze :)

BTW. miałem na myśli bardzo dokładną recenzję GSMARENA.com gdzie telfon chwalą - a nie mgsm ;-)

Dlatego mówię meizu jest fajną opcją ale w PL nie ma wersji 32gb póki co niestety.
ergo14

Postprzez fame_empathy » 11 kwi 2015, o 12:03

fame_empathy

Telefon:: Lenovo
ROM: Lambda

Postprzez blue_voyager » 11 kwi 2015, o 12:06

Nie odróżniasz Meizu M1 Note od MX4?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez ergo14 » 11 kwi 2015, o 13:55

Hehe, no jakby mx4 był w wersji dual sim to bym się długo nie zastanawiał.
ergo14

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów