• Reklama

Meizu M1 Note

Re: Meizu M1 Note

Postprzez sheldon » poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 20:40

Mój m1 note blokuje się / nie reaguje jak go ładuje. Używam oryginalnej ładowarki, mam kit kat 5.1, flyme 4.5.7l. Mam hola luncher, i korzystam z kodu przy odblokowaniu tel. Chyba ten problem występuje prawie przy wszystkich gniazdkach / kontaktach. Tylko przy jednym chyba tel mi się nie blokuje. Później muszę z nim walczyć z jakieś 10 min zanim w ogóle włączy się opcja restart. Macie jakiś pomysł od czego to może być?

Wysłane z mojego m1 note przy użyciu Tapatalka
sheldon

Reklama

Postprzez blue_voyager » poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 20:45

Skoro problem dotyczy ładowania to zmień ładowarkę i/lub kabel.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 205
Ostrzeżenia: -1

Postprzez sheldon » sobota, 20 sierpnia 2016, 12:18

sheldon napisał(a):Mój m1 note blokuje się / nie reaguje jak go ładuje. Używam oryginalnej ładowarki, mam kit kat 5.1, flyme 4.5.7l. Mam hola luncher, i korzystam z kodu przy odblokowaniu tel. Chyba ten problem występuje prawie przy wszystkich gniazdkach / kontaktach. Tylko przy jednym chyba tel mi się nie blokuje. Później muszę z nim walczyć z jakieś 10 min zanim w ogóle włączy się opcja restart. Macie jakiś pomysł od czego to może być?

To chyba blokował luncher Hola. Odinstalowalem i na razie jest ok. Potestuje

sheldon

Postprzez fiucioo » piątek, 26 sierpnia 2016, 09:55

Hej.
Od kiedy mam update Flyme 5.1.x.0G przestało mi działać LTE 4g w Plus w slocie SIM1. Czy ktoś z kolegów ma podobny problem? Na poprzednich wersjach 4.5xxx LTE w Plus działało. Dodam że ciągle mam tą samą kartę SIM. Może ktoś z was walczył z tym problemem i udalo mu się przywrócić LTE w Plus po przez instalację jakiegoś programu. Dodam też że wkładając kartę w Orange do SIM1, LTE w Orange działa bez problemu. W ustawieniach kombinowałam z priorytetem na 4g. 3G,

Z góry dzięki za pomoc
fiucioo

Postprzez fiucioo » czwartek, 8 września 2016, 08:42

fiucioo napisał(a):Hej.
Od kiedy mam update Flyme 5.1.x.0G przestało mi działać LTE 4g w Plus w slocie SIM1. Czy ktoś z kolegów ma podobny problem? Na poprzednich wersjach 4.5xxx LTE w Plus działało. Dodam że ciągle mam tą samą kartę SIM. Może ktoś z was walczył z tym problemem i udalo mu się przywrócić LTE w Plus po przez instalację jakiegoś programu. Dodam też że wkładając kartę w Orange do SIM1, LTE w Orange działa bez problemu. W ustawieniach kombinowałam z priorytetem na 4g. 3G,

Z góry dzięki za pomoc

Hej, Okazało sie ze to problem po winie sieci PLUS, Po zgłoszeniu problemu naprawili go w ciągu 1 godziny. ( restart karty w ich systemie)
fiucioo

Postprzez r0bertt » wtorek, 11 października 2016, 20:10

Jak by ktoś był zainteresowany to posiadam 2 szkła hartowane z firmy Mocolo na Meizu M1 Note?
r0bertt

Postprzez boombel86 » piątek, 21 października 2016, 09:15

Witam,
Wymieniał ktoś już baterie?
Musiałbym ją wymienić z tego co widziałem w necie łatwo nie jest.
Dzięki za odpowiedź
boombel86

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu