• Reklama

Meizu M1 Note czy Jiayu S3 ?

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: Meizu M1 Note czy Jiayu S3 ?

Postprzez shayk » 23 lut 2015, o 12:36

Bo pytasz sie o milion rzeczy, albo cos zamawiasz albo bawimy sie kto wymysli nowe pytanie. Tylko biala wersja.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Reklama

Postprzez mortimer » 23 lut 2015, o 12:37

Też odnoszę wrażenie, że kolega jakoś nie za bardzo ma pomysł na ten zakup. Z jednej strony na Allegro kupić nie chce, bo za drogo. Z drugiej strony, z pomocy kolegów forumowym nie chce skorzystać, bo bez Allegro...

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Postprzez blue_voyager » 23 lut 2015, o 12:40

Wystarczy, dalsza rozmowa na priv, innych użytkowników nie muszą interesować Wasze problemy z komunikacją.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez herbatkowy » 23 lut 2015, o 12:52

mortimer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A co to za problem doplacic 15 zl prowizji zeby zalatwic wszystko przez allegro i komentarz pozytywny wpadnie i kazdy jest spokojny ze ten drugi go nie wydynda na hajs, to taki problem? No fakt problem moze byc wtedy jezeli okaze sie ze forumowy specjalista- pośrednik ma 15 lat i niestety nie posiada konta allegro. Chyba tylko idiota w dzisiejszych czasach wysyla pieniadze komus bez jakiejkolwiek umowy.

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Generalnie masz racje, ale to nie jest jakis zbiorczy temat gdzie sa jakies wazne informacje, tylko zalozony przeze mnie :)
Był ZOPO C2 Platinum, Lenovo A820, iOcean X7 HD, Umi C1, Asus Zenfone 5 2/16, Meizu M1 note, Xiaomi redmi note 2 , LG G Flex 2, Xiaomi Redmi Note 3 PRO, Xiaomi RN4 3/32
herbatkowy

Pochwały: 7
Telefon:: Redmi Note 4 3/32
ROM: global

Postprzez Venn » 23 lut 2015, o 13:08

Pośrednik ustala takie zasady jakie chce, kto ma ochotę skorzystać z jego usług powinien je respektować. Na A. spogląda chociażby urząd skarbowy, a zgodnie z prawem sprzedaż rzeczy ruchomej może odbyć się dopiero po 6 miesiącach od jej zakupu, inaczej powstaje obowiązek podatkowy. Ponadto niejednolita jest kwestia dropshippingu czyli właśnie usługi zamówienia na kogoś. Nie po to szanowani użytkownicy forum pomagają przy zamówieniach licząc na minimalny zarobek za swoją pomoc (rzędu paczki papierosów lub dwóch), żeby potem ciągać się z Urzędem Skarbowym.
Jak boisz się skorzystać bez Allegro (co nie jest wcale nieuzasadnione) to dopłać tyle ile sobie życzą pośrednicy działający na A. i po problemie.
Venn
AKTYWNY

Pochwały: 42
Telefon:: Lenovo K3 note

Postprzez TLasky » 23 lut 2015, o 13:56

Poza tym warto wspomnieć o tym, że istnieje coś takiego jak reputacja i szacunek na forum, pochodź, poczytaj, zobacz ilu ludziom pomogli ddr, shayk i jeszcze kilku innych (sorry Panowie, ale Ci dwaj mają najlepszy marketing :-D). Poniekąd rozumiem Twoje obawy, bo sam jako "świeżak" na forum bałem się wysłać telefon do naprawy do ddr (mam nadzieję, że czas goi i rany i zostało mi wybaczone :mrgreen:), a na dzień dzisiejszy widząc jak to wszystko działa i wiedząc, że forum jest zbiorem (głównie :-D) naprawdę fajnych ludzi, którzy starają się sobie pomóc nawzajem wiem, że mogłem to zrobić zupełnie bez stresu :-), tak samo jak zamówić za jego pośrednictwem przedmiot, co chyba uczynię przy najbliższych zakupach, bo tli się we mnie iskierka nadziei, że może ten sposób pozwoli mi uniknąć chociaż raz VAT-u (wyłapują mi paczki co do sztuki :-D), a jak się nie uda to znaczy, że jestem przeklęty :-D.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Postprzez ddr » 23 lut 2015, o 16:34

Niestety allegro u mnie odpada, ktoś już wyjaśnił dlaczego. Poza tym allegro nie jest bezpieczne, jak się chce to można i całego kafla wyciulać i nie mieć z tego tytułu jakichkolwiek problemów, takie prawo.
Ogólnie import trochę mnie zainteresował i planuję w przyszłości zacząć zamawiać coś hurtem kontenerami. Narazie to takie poznawanie rynku popierdółek typu elektronika itp.
Wydaje mi się, że obecnie prowadzę najbardziej profesjonalną usługę. Wszystko opisuję jasno, odpowiadam na każde PW, cała usługa realizowana jest czasem nawet w godzinę (niektórzy wykonują przelewy natychmiastowe), wszystkiego pilnuje ciągle rozbudowywany autorski program z szyfrowaną bazą danych (całość zaszyfrowana także odciskiem palca, na tą potrzebę kupiłem skaner na usb :D), no i do tego pracuję nad stroną internetową z lepszym formularzem, ale na zakończenie trochę poczekacie ;). Ogólnie robię to bo lubię, bo za takie psie pieniądze wyżyć się nie da.
Ale fajnie tak popatrzeć na tego VIPa na ali, albo ile tysięcy zostało przemielonych w walutomacie, nawet jeśli to nie moja kasa :D.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Postprzez shayk » 23 lut 2015, o 17:31

ddr napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie ma to jak autoreklama...
Moim zdaniem dobrego produktu nie trzeba reklamować - reklamuje się sam, ale na pewno nie w taki perfidny sposób. Dla mnie liczy się pomaganie i uszczęśliwianie ludzi dobrym "biznesem" bo i ja zyskuję, i klient a jeśli mogę pomóc pośrednicząc w transakcjach, to tylko się cieszyć.

Pozdrawiam.
MEIZU MX4 < LENOVO K3 NOTE < MEIZU M2 < ELEPHONE P7000 < XIAOMI Mi3 < MEIZU M1 NOTE < EACHINE M1 < P6i < STAR N9800
Pomagam w zakupach z Chin
shayk
VIP

Pochwały: 41
Telefon:: elephone

Postprzez ra-vau » 23 lut 2015, o 17:34

nie mój temat, nie moje zabawki, nie mój problem, ale jak widzę podejście takie jak autora - to dodalbym go do czarnej listy i na waszym miejscu nic mu nie zamówił, bo to z daleka widać ze problematyczny czlowiek, zdolny zepsuć reputacje posrednikowi,nalbo rozpetac awanture, bo niebylo w paczce przesciowki na polskie gniazdko xD 8-)

Wisi jiayu s3 na allegro s3 na alegro z PL za 870zl.
Wisza ofertyzna allegro z wysylka z chin.
Jest dystrybutor w polsce z cena 1000zl

Jak i raz możesz kupic sam z chin placac jakąkolwiek kartą do płatności internetowych i cieszyc sie, ze nie dales komuś zarobic 15zl i nikt cie nie wydyma.
Najlepsze rozwiazanie! 8-) Przy okazji zabawnym by bylo, gdybys zadecydowal, ze wybierasz ostatnia opcje, oraz kupil od zlego sprzedawcy, otrzymujac inny towar niz zamawiany :P

powodzenia i wiecej ufnosci, bo zabawnie sie to czyta, ludzie przez osoby z forum zamaiwaja telefony po 200\300$ i placa za fatyge 10zl i jeszcze ktos oczekuje zabawy w wystawianie aukcji i liczenie sie z ewentualnymi konsekwencjami trafienia na dziecko albo kogos nienormalnego ;)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez blue_voyager » 23 lut 2015, o 17:45

I to by było na tyle.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów