• Reklama

Meizu Band z wyświetlaczem OLED za $31

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Meizu Band z wyświetlaczem OLED za $31

Postprzez sephot » 6 gru 2016, o 12:58

Większość osób obserwujących rynek smart opasek spodziewała się jakiegoś ruchu Meizu w tej sprawie już od dawna. Firma długo zwlekała z zaprezentowaniem swojej opaski, co w zasadzie pozwoliło Xiaomi mocno zdominować rynek tanich smart opasek, jednak w końcu Meizu Band.

Obrazek

Meizu band otrzyma wyświetlacz wykonany w technologii OLED, opaska ma pracować około 7 dni na jednym ładowaniu, a ładowana będzie przy pomocy kabla USB z magnetyczną spinką. Zastosowanie takiego sposobu ładowania jest przede wszystkim podyktowane jednolitą konstrukcją opaski, w odróżnieniu od np. MiBand, ta opaska nie ma odczepianego głównego modułu.

Opaska posiadać będzie certyfikat IP67, co oznacza, że bez problemu powinna wytrzymać codzienny kontakt z wodą (mycie rąk, prysznic itp.). Najważniejsze funkcjonalności opaski to zegarek, pedometr, ilość spalonych kalorii, pomiar tętna (po pomiarze możemy być ostrzeżeni o przekroczeniu wcześniej "ram" tętna serca).

Obrazek
Naturalnie, nie zabraknie również funkcji cichego alarmu oraz monitora snu. Opaska komunikować się będzie z telefonem za pomocą bluetooth.

Sprzedaż Meizu Band ruszyła już wczoraj w Chinach, opaska dostępna jest w cenie 31$, nie podano jeszcze daty sprzedaży na nasz rynek, MiBand 2 zdążyła już stanieć, co zapewnia jej lepszą pozycję sprzedażową, a brak możliwości wymiany paska może odstraszyć wielu kupujących nieprzepadających za niezmienną stylizacją.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Reklama

Re: Meizu Band z wyświetlaczem OLED za $31

Postprzez moth » 6 gru 2016, o 13:29

no te 7 dni na jednym ładowaniu w opasce to imo za mało
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Meizu Band z wyświetlaczem OLED za $31

Postprzez TediPower » 6 gru 2016, o 17:05

A ja już w strachu że mi band 2 tak krótko trzyma.
Obrazek

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: Meizu Band z wyświetlaczem OLED za $31

Postprzez fake4r » 7 gru 2016, o 09:43

TediPower napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niestety muszę zrobić mały offtop. Skąd taki dobry wynik? Masz powyłączane wszystkie powiadomienia, wibracje? Wczoraj dostałem swojego mb2 i do dziś bateria spadła już 5%. Podejrzewam że te 2 tygodnie wytrzyma na pełnym ładowaniu. Na poprzedniej opasce mb z kolorowymi diodami to zawsze w granicach 3 tygodni trzymała, nie wiem skąd niektórzy wykręcali czasy ponad 2x dłuższe. Chyba faktycznie trzeba powyłączać wszystko i samą opaskę traktować jako zegarek, licznik kroków i miernik snu.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Meizu Band z wyświetlaczem OLED za $31

Postprzez TediPower » 7 gru 2016, o 15:04

Mam ustawione 3 budziki z vibracja (na jeden dzień) od poniedziałku do piątku (czyli 15) do tego vibracja na połączenie, WhatsApp, mesanger, i 3 programy.
Aaa BT w telefonie aktywny około 9-10h dziennie
Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka

Autor postu otrzymał pochwałę
TediPower
AKTYWNY
 
Posty: 380
Dołączył(a): 24 paź 2015, o 12:15
Pochwały: 23

Re: Meizu Band z wyświetlaczem OLED za $31

Postprzez fake4r » 7 gru 2016, o 15:21

Ok dzięki za info. Dopiero po 2-3 cyklach ładowania będę mógł porównać jak u mnie z bateryjką wychodzi średni czas działania.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama