• Reklama

MBANK

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: MBANK

Postprzez fusse » 2 lip 2014, o 18:02

bierze prowizje, tzn ile? 0,2% od wartosci? czyli 20gr ,ze 100zl. to jest dla ciebie majatek? pamietaj, ze w mbanku zanim przewalutują na usd, to najpierw zamieniaja na euro, a potem na dolar, czyli na koniec nie wyjdzie 3,13, tylko 3,30. a w walutomat.pl masz po 3,03. kupujesz telefon za 200$ przyjmując,ze roznica pomiedzy mbank a walutomatem, to bedzie 40zl na jednym zakupie dla mbanku. malo? to jest krata browara. walutomat przytnie na tym 40centow, czyli, 1,5zl . wiec tutaj nie pierdzielcie glupot prosze.

i jeszcze jedna kwestia. bezpieczenstwa , proponujecie placenie z normalnego konta , nie walutowego, prosze bardzo, wiele osob ma takie konta jako jedyne, na nie wplywaja wyplaty, na nim sa oszczednosci i na nim beda robione zakupy w chinach. juz jeden kolega ostatnio pisal,ze wyplynely gdzies jego dane, mimo,ze placil tylko karta na aliexpress. majac konto walutowe, jesli juz cos sie stanie i ktos wyczysci nam konto , to bedzie to tylko te konto ktorym placimy na ali i 90% ludzi nie trzyma na tym koncie niewiadomo jakie pieniadze, przewaznie ludzie kupuja dolary na styk i robia wtedy zakupy.

Autor postu otrzymał pochwałę
fusse

Pochwały: 7

Reklama

Postprzez advercik » 4 lip 2014, o 11:34

A w mbanku, nie można korzystać z walutomatu?

Miałem wpłacić kilka tysięcy na oprocentowanie 4%, teraz się trochę boję, jak piszecie, ze mogą mi wyczyścić konto ;0.
Kartę już zamówiłem.
advercik

Pochwały: 1
Telefon:: samsung

Postprzez Libero » 4 lip 2014, o 11:41

advercik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W mBanku na oprocentowanie? Weź nie żartuj!! mBank tylko potrafi zabrać a nie dać.
Moja panna wpłaciła im 20 koła na wysokie oprocentowanie (nie wiadomo jakie) na 2 lata.
A po 2 latach cieszyła się że oddali ile wpłaciła. 20 tysi było zamrożonych na 2 lata i 0 słownie ZERO zarobku.
To ja już wole na ROR trzymać.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Postprzez advercik » 4 lip 2014, o 11:52

No założyłem te ekonto mobilne i tak tam jest napisane, tylko że do 3 tysięcy procentuje.
advercik

Postprzez advercik » 4 lip 2014, o 21:14

Mówicie, że najbardziej opłacalnym sposobem byłoby założenie konta w t-mobilebank i korzystanie z walutomatu?
advercik

Postprzez Libero » 4 lip 2014, o 22:24

Tak. Na tę chwile T-mobile (Sync) jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. A co do kantoru to tego jest multum i wybierzesz sobie coś odpowiedniego.
Libero
NewsMan

Pochwały: 8
Telefon:: OnePlus One
ROM: CYANOGEM MOD 11S

Postprzez marx » 5 lip 2014, o 14:58

Jak ktoś świadomie szuka najtańszego sposobu płacenia to powinien założyć bezpłatne konto złotówkowe, a następnie dolarowe w www.t-mobilebankowe.pl i zamówić do niego również bezpłatną kartę MasterCard

Ze swojego konta bankowego w PLN na konto w walutomat.pl przelej PLN na wymianę.
Złóż zlecenie wymiany PLN na USD.
Wybierz najlepszy dostępny kurs wymiany lub określ własny.
Po zakończeniu wymiany zleć wypłatę USD z konta w walutomat na rachunek bankowy USD w mobilebankowe.pl .

Temat uważam za wyczerpany, dalsza dyskusja o płaceniu
płatność na aliexpress
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Poprzednia strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI