• Reklama

MBANK - karta do konta walutowego USD 2 PYTANIA

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

MBANK - karta do konta walutowego USD 2 PYTANIA

Postprzez Ślimak » 16 lip 2013, o 10:54

chciałbym tam kupić nieco więcej rzeczy za trochę wiekszą kwote. Może mi ktoś powiedzieć co lepiej zrobić? Bo jak dorbze zrozumiałem moge kupowac ze zwyklego konta nie tego walutowego i mi doliczy te 10 groszy do kursu waluty? A jesli kupowalbym ta karta za 25 zlotych to czy takie dodatkowe koszty tez bede mial? czy jaki tam jest kurs? Zakupów będę miał w sumie za około 1500 dolarów dla siebie, rodziny i znajomych więc dla mnie to ma znaczenie. Może mi ktoś pomóc?
Ślimak

Reklama

Postprzez marx » 16 lip 2013, o 14:59

przecież ci już raz pisałem ze zwykłą kartą płacisz podwójny spread a dolarowa tylko raz, jest temat jak płacić na aliexpress tam wszystko pisze.
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Postprzez Ślimak » 16 lip 2013, o 16:36

SPREAD? Mhm. Czyli powiedz mi ile zapłacę normalną kartą którą mam już i ile tą za 25 złotych, którą musiałbym wyrobić. Zakładając że na alie coś kosztuje 100 dolarów to ile mi dojdzie tu a ile tam?
Ślimak

Postprzez ebola1972 » 16 lip 2013, o 17:10

wróżką nie jestem bo nie wiem w jakim banku masz tą zwykłą kartę, ale w ciemno zakładam, że przy zwykłej karcie dojdzie średnio 10 groszy więcej na kursie dolara co przy kwocie 1500 usd daje 150zł.
bierz wirtualną kartę w USD
ebola1972
VIP

Pochwały: 44
Telefon:: Xiaomi RR

Postprzez marx » 16 lip 2013, o 17:12

około 10 groszy taniej na dolarze będziesz miał na karcie wirtualnej rozliczanej w USD, idzie tez taką kartę wybrać dla waluty EUR
marx
Administrator

Pochwały: 230
Telefon:: Dual sim

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI