• Reklama

Max 750 - 800 zł z VATem

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Max 750 - 800 zł z VATem

Postprzez bozyszczu » 5 sty 2015, o 22:32

Witam, moje wymagania to 2GB RAM, wydajny procesor, LTE, dual-sim (niekoniecznie, ale nie pogardzę), dobry aparat, max 5,5 cala.
Czytałem forum i był bardzo polecany Elephone 3000s, a z drugiej strony też narzekano na firmę. Zastanawiałem się też nad Lenovo A806 Golden Warrior lub Coolpadem F2. Jakieś sugestie? XIaomi Note pomijam, bo po prostu jest dla mnie brzydka :D
bozyszczu

Telefon:: SE NEO V

Reklama

Re: Max 750 - 800 zł z VATem

Postprzez Hydrant » 5 sty 2015, o 23:23

Asus Zenfone ?? Jak poczekasz trochę to Zenfone 2 wychodzi z 4GB RAMu za 200$ (http://antyweb.pl/ces2015-konferencja-a ... fone-zoom/)
Hydrant

Telefon:: Nokia-> Zte Geek

Re: Max 750 - 800 zł z VATem

Postprzez Albin » 5 sty 2015, o 23:32

Mam od kilu dni coolpada F2 i w zasadzie mogę polecić. Rom jest nie do końca dopracowany ale to nowy model i na pewno wyjdą lepsze romy. Do sprzedaży trafił też bliźniaczy model innej firmy z fabrycznie instalowanym cyanogen modem więc czekać aż trafią do obiorców i na pewno jakiś port powstanie. Na chwilę obecną mam tylko problem z aplikacją do sms (nie działają smsy z banków itp) ale jak nie używasz dual sima to można to już naprawić a jak używasz to pewnie zanim dotrze do Ciebie telefon to będzie rozwiązanie na to :)
Albin
AKTYWNY

Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Powrót do Jaki telefon kupić ?