• Reklama

Maszynki / nożyki do golenia z Aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Maszynki / nożyki do golenia z Aliexpress

Postprzez basa » 6 cze 2014, o 12:45

Nie znalazłem tematu poświęconemu artykułom naszej codziennej higieny a jako że ciężko zerwać z nałogiem zamawiania z Chin założyłem nowy temat w którym chciałbym się doinformować w sprawie maszynek do golenia (jednorazówek lub z wymiennym ostrzem).

Jak wiadomo w Polsce dobre maszynki nie sa tanie a jak ktoś często się goli to i nożyki na długo nie wystarczają. Myślę więc o zakupie zapasu na kilka misięcy i zastanawiam się czy zakup w chinach jest opłacalny w stosunku cena/jakość.

Czy ktoś z użytkowników forum ma jakieś doświadczenie w zamawianiu tego typu towaru , może coś polecic lub jakieś wskazówki na co patrzeć przy zamawianiu , a może porpostu odradzić zakup jako nieopłacalny ?

Od razu dodam że nie interesują mnie żadne nożyki z podrobionym logiem znanych producentów bo przecież nie mam zamiaru chwalić się że mam niby markowy produkt w łazience przed żoną :) a i po co ryzykować problemy na cle.
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Reklama

Re: Maszynki / nożyki do golenia z Aliexpress

Postprzez piotrasta » 6 cze 2014, o 14:13

na moje jest to nieopłacalne miałem doświadczenia z tanimi wkładami z allegro do gilleta i wilkinsona i w porównaniu z oryginałem jest różnica kolosalna. jak szukasz w tej materii oszczędności to może powrócić do tradycyjnego systemu golenia- brzytwa
piotrasta

Telefon:: nokia, sony

Postprzez gramacz » 7 cze 2014, o 13:49

kupiłem ostatnio mini maszynke z lampą do usuwania włosów z uszu, nosa itp, i jak na razie działą
gramacz

Pochwały: 7
Telefon:: LENOVO

Postprzez Ciapa » 8 cze 2014, o 14:09

Najlepszy wybór jak dla mnie (ktoś kto musi się golić codziennie ) to Wilkinson Sword Xtreme 3 Sensitive. Jest to jednorazówka która starcza na 2 - 3 miesiące,
zależnie od zarostu. Najlepsza oferta na jaką trafiłem to 2,69 za sztukę. Tu jednak trzeba szukać na promocji w rossmanie itp. i kupić parę opakowań typu 6+2, zależnie od promocji pamiętając że im bliżej 2,69 zł za sztukę tym lepszy interes.
Ciapa

Telefon:: Sony

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI