• Reklama

Maszynki do golenia - mach 3

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Maszynki do golenia - mach 3

Postprzez kaszob » 28 lis 2014, o 14:37

Witam,

Chciałbym przedstawić wam moją opinię na temat podróbek maszynek do golenia gillette mach 3. Skuszony pozytywnymi opiniami na temat produktu (98% pozytywnych komentarzy) postanowiłem zakupić maszynki na aliexpress , poniżej wklejam linka

http://www.aliexpress.com/snapshot/6329936425.html

Zacznijmy więc od ceny -

Przed zakupem przeliczyłem sobie jaką cenę wydam średnio za każdą sztukę kupioną w chinach i przyznam ,że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Używałem od roku oryginału gillette mach 3 i byłem bardzo zadowolony dlatego alternatywa tańszych maszynek i spróbowania ich jakości bardzo mnie zainteresowała.

Cena za jedną sztukę w chinach - to ok. 2,90 za sztukę.

Cena w polsce - 12 zł ( średnia z dwóch drogerii kosmetycznych)

Opakowanie

Przy pierwszym zakupie , otrzymałem opakowanie porównywane do pudełka od zapałek z napisem " good razor" na niebieskim tle :-) . Zakupiłem u innego sprzedawcy i otrzymałem niczym nie różniące się od oryginału opakowanie kupione w Polsce.

Jakość

Jakościowo wypadają przeciętnie do oryginału. Przypominają golenie się taką maszynką za drugim lub trzecim razem. Nie nadają się do golenia długiego włosa.

Wniosek :

Korzystając z promocji 11 listopada zamówiłem większą ilość co przełożyło się na niższą cenę - 2,4 zł /szt . Rozdałem również znajomym i ogólne wnioski są takie , że warto . Jakość nie jest najlepsza ale również nie najgorsza, dużo bardziej opłacalne niż kupowanie jednorazowych maszynek w biedronce czy lidlu.
kaszob

Telefon:: LG L3

Reklama

Re: Maszynki do golenia - mach 3

Postprzez wacie72 » 28 lis 2014, o 15:28

Twoje szczęście , trafiłeś na "dobry" egzemplarz.
Ponieważ sporo się golę bo i brodę i głowę to chętnie "patrzę" na tańszą alternatywę.

Ja też kiedyś zaryzykowałem i kupiłem wkłady do maszynek , niestety nawet raz nie mogłem się ogolić. Ostrza miały tak tępe że wyrywały włosy a nie je goliły. Może moja partia była jakaś felerna , ale już nie zaryzykuję.No chyba że mam nieodpowiedni zarost , twardy , gruby i gęsty.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez bartazzz » 28 lis 2014, o 16:06

zaraz wyjdzie że prezerwatywy z chin są dobre.
Uważam że są pewne granice. Wolę polsilvera :D

Autor postu otrzymał pochwałę
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
bartazzz
VIP

Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Postprzez Gravis » 28 lis 2014, o 16:13

Miałem podróby ostrzy i to nie goli tylko wyrywa włosy.. ogólnie nie polecam. Chyba, że ktoś ma zarost jak sierść na chomiku..
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Gravis
VIP

Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi Mi6
ROM: Xiaomi.eu

Postprzez kaszob » 29 lis 2014, o 19:09

Zamawiałem dwa razy , obie partie były podobne jakościowo. Myślę , że to kwestia gustu ja sprzedałem te maszynki paru osobom i były w miarę zadowolone - po prostu maszynki bez szału ale moim zdaniem opłacalne.
kaszob

Telefon:: LG L3

Postprzez Caminero » 30 lis 2014, o 10:23

skoro mowa o goleniu to ja dodam swoje 3 grosze. ja polecam maszynki Wilkinson sword protector ( made in germany), maszynki kupuje na alledrogo za 10szt 34,99zł + kw. ( ostatnio widziałem na ptaku) Zwyczajowo zakupuje 6 kartonów po 10szt i starcza na rok. Jedno ostrze na 1 tydzień. ( sobota i niedziela najczęściej bez golenia ) Wychodzi tydzień 3,5zł + pianka + krem po goleniu + woda kolońska ;-) efekt niemal zachwycający :-)) Zarost mam twardy i gęsty a maszynka dają radę! Próbowałem gillettów, jednorazówek etc ale wilkinson okazał się nie pokonany jak do tej pory. Zatem zachęcam i polecam.
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Postprzez bar4u » 30 lis 2014, o 11:13

Jak już ot to ot. Dla mnie też zdecydowanie wilkinson, kupuję w Niemczech stary model z dwoma ostrzami, Gilette mogę się jedynie pogłaskać...
bar4u
AKTYWNY

Pochwały: 6
Telefon:: MI4C
ROM: miui PL

Postprzez lasic94 » 1 gru 2014, o 01:08

A tak lekko abstrahując nie wolicie maszynki elektrycznej? Przy rocznym wydatku na jednorazówki w wysokości ok 150zł zakup markowego sprzętu się zwróci. Już za 150zł można kupić przyzwoity sprzęt np. philipsa. Ja zamieniłem jednorazówki na golarkę elektryczną i jestem zadowolony:)
lasic94

Telefon:: Samsung

Postprzez wacie72 » 1 gru 2014, o 01:21

lasic94 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Lata świetlne temu miałem maszynkę elektryczną , niestety nie wiem czy to wina mojego zarostu ale pod brodą nie mogłem się ogolić. Maszynka "wyrywała" tam zarost , ciągle miałem zaczerwienienie i chyba uczulenie.
Masz racje do do wydatków , pewnie szybko by się elektryczna zwróciła , jednak boję się ponownie zaryzykować by iść w elektryczną.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 37
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez krzych_u » 1 gru 2014, o 01:35

Pewnie miałeś coś takiego http://ecsmedia.pl/c/golarka-philips-hq ... 539366.jpg - głowice elastyczne, badziewie nie da rady się tym golić. Jak już polecam jakiegoś brauna http://www.videotesty.pl/m/pliki/produk ... 550_2.jpeg . Mam coś podobnego już 5rok. Dzięki niej nie używam żadnych balsamów po goleniu itp. Wymieniłem tylko raz folie (koszt 60zł). Fakt akumulator już zdechł, przed każdym goleniem trzeba ładować bądź golić się z podłączoną do gniazdka golarką. Dzięki niej mniej mam podrażnień, brak pryszczy itp.
krzych_u

Pochwały: 1
Telefon:: Huawei Honor 3C

Postprzez TiTuS » 1 gru 2014, o 01:42

Elektryki są fajne i przyjemne ale ... nie na kazdy zaros. Z moim jednodniowym dają sobie jeszcze radę, 2dniowego po prostu już nie trawią. I aby nie było - mówie o górnopółkow RQ1090.
Wiec w praktyce - cześciej używa jednak ciągle ostrzówki.

Co do ekonomii - to też nie jest tak różowo jak myślicie. Po ponad roku używania ostrza i folie ochronne w elektryku są do wymiany a nowe to czasami wydatek nawet 200 PLN.

Temat "oryginałów" i zamienników nożyków - osobiście z Ali jeszcze nie kupiłem ale mój ostatni zakup z allegro był tak atrakcyjny cenowo że podejrzewa właśnie "chińskie" ich pochodzenia.
Jakość - nie odbiega od tych sklepowych, ostre tak samo, paski ochronne starczają na mniej więcej tyle samo (może kilka użyć mniej). Dodam że zawsze golę sie pod włos - tylko tak maszynka wygrywa z moim zarostem ;)

Zapasik mam jeszcze na kilka ładnych tygodni ale ... nastopny zakup będzie z ali, choćby dla testów :)
TiTuS

Pochwały: 8
Telefon:: JiaYu G3C

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić