Manta MID 801HD - Tajemnicze nagranie w tablecie

Moderatorzy: JDStar, edward, GlobalMod

Manta MID 801HD - Tajemnicze nagranie w tablecie

Postprzez Naidoo » czwartek, 17 stycznia 2013, 14:43

Kupiłem Mantę MID 801 HD i w katalogu /DCIM/Camera są dwa pliki
1. film nagrany kamerką z przodu tabletu, jak Azjatka coś mówi kamerki.
2 . rozmazane zdjęcie

W ustawieniach WI-FI ostatnie logowanie jest do sieci " Goolan test"

Dzwoniłem do serwisu Manty i przedstawiłem swój problem. Pan serwisant powiedział że tablet mógł przechodzić testy i ktoś zapominał w fabryce zrobić HR. Co wydaje mi się bardzo prawdopodobne, system wgrano do tabletu 2012-11-24 i z tego samego dnia pochodzą nagrania.

Teraz zastanawiam się czy dostałem jakiś po serwisowy tablet ,czy pochodzi z wystawki.
Samsung Galaxy S2 > HTC Artemis > SE Aino > SE Hazel > SE K750i > SE W300i > Nokia 2720a-2 > Motorola Razor V3
Lark FreeMe 70.0 - Manta Mid 801
Naidoo
AKTYWNY

Reklama

Kantor Walutomat.pl

Postprzez east-import.pl » czwartek, 17 stycznia 2013, 15:20

Każdy produkt tej firmy jak i Goclover produkowane sa w Chinach więc Penie ktoś się nim tam bawił
EAST-IMPORT
east-import.pl
VIP

Postprzez Naidoo » czwartek, 17 stycznia 2013, 19:28

Możliwe bo sprzedawca rozpakował go przy mnie i dał mi do sprawdzenia. Dopiero w domu zaważyłem pliki.

Dzwoniłem do sklepu i zaproponowali mi wymianę, bo mają jeszcze jeden na stanie, Gdy przyjechałem to oświadczyli że " w drugim tablecie też było parę zdjęcie montażowni i jakiś krótki filmik z Azjatką, ale mi nie pokarzą, bo przywrócili tablet do ustawień fabrycznych, aby nie było nieporozumień z klientami ;). "

Teraz zastanawia mnie działanie akumulatora bo syn katował go grami bez przerwy ze 2h i stan baterii był około 35%. Po czym go uśpił na 15 minut , gdy go wybudziłem poziom naładowania był 65%.
Samsung Galaxy S2 > HTC Artemis > SE Aino > SE Hazel > SE K750i > SE W300i > Nokia 2720a-2 > Motorola Razor V3
Lark FreeMe 70.0 - Manta Mid 801
Naidoo
AKTYWNY

Powrót do TABLETY