• Reklama

Mały telefon Ulefone czy Doogee

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Mały telefon Ulefone czy Doogee

Postprzez TLasky » 2 lut 2015, o 21:02

Wreszcie coś się dzieje na rynku telefonów mniejszych niż 4,5" i teraz mam dylemat:

Czy wydać 80$ na Ulefone (dotychczasowe produkty są w miarę na poziomie) czy wywalić nieco ponad 120$ i kupić Doogee (nie znam marki, choć przewija się tu po forum). Telefon ma mi służyć jako rezerwowy, zatem nie mam jakiś strasznych wymagań, aczkolwiek płynność działania przy dużej ilości aplikacji mile widziana. Wiem, że obydwa są na etapie presell, ale chodzi mi bardziej o ogólne wrażenia z użytkowania tych dwóch marek i Wasz "feeling" odnośnie tych dwóch modeli :-). Z góry dzięki za pomoc.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?