• Reklama

"Mały" Dual Sim z LTE i dobrą baterią

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

"Mały" Dual Sim z LTE i dobrą baterią

Postprzez dl4 » 7 lip 2015, o 11:33

Witam
poszukuję telefonu o następujących parametrach
Cena (bez VAT): do 1000PLN
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: do 5cali ale aby telefon nie był dłuższy niż ~14 cm
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2GB/16GB, procesor nie mam pojęcia
Dual/Single sim: DS
Preferowane marki:??
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): raczej Polska ale mogę spróbować u skośnookich
Wymagania (parametry, funkcje): potrzebuję telefonu dual sim do dzwonienia na obu kartach, czyli przydałby się jakiś porządny interfejs zarządzania połączeniami, smsami na 2 karty. Bateria powyżej 3000mAh. Ekran najlepiej full HD ale może być jakikolwiek powyzej 300ppi. Aparat mógłby też być ciut lepszy od standardu.
Opis:Rozważałem xiaomi mi4i ale mam wątpliwość odnośnie SAR, które jest 4x większe od telefonu, który teraz używam (Alcatel 6030D).Mi4 też z tym ma problem i np. nie mieści się w niemieckiej normie. Wypatrzyłem jeszcze Lenovo P70 ale jakoś nie przemawia do mnie.

jakieś propozycje?
dl4

Telefon:: Alcatel
ROM: 4.2.2

Reklama

Re: "Mały" Dual Sim z LTE i dobrą baterią

Postprzez ra-vau » 7 lip 2015, o 13:38

Twoje wymagania pozwalają na zakup sprzetu o przekątnej 5 cali, i wąskich ramkach. Ciesz się, bo jesli byś celował w coś 4,6-5,0' to niema nic sensownego. ;)

Patrzyłeś na mi4i to popatrz na TCL 3S ... obecnie jest małe zamieszanie, z tym modelem, ale jak ogarną kwestię lekkiego grzania sie, telefon w przedziale do 140 $ nie będzie miał konkurencji, więc zaoszczędzisz przy okazji ;)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: "Mały" Dual Sim z LTE i dobrą baterią

Postprzez dl4 » 7 lip 2015, o 22:53

no właśnie widziałem, że w tej chwili ten model jest dobry na zimę..ale tak jak piszesz - jak popracują nad nim będzie łakomym kąskiem.
Idealne byłoby mi4i ale mam wątpiwlości co do SAR chyba, że ktoś z xiaomiwców będzie w stanie je rozwieść...
dl4

Telefon:: Alcatel
ROM: 4.2.2

Powrót do Jaki telefon kupić ?