• Reklama

Mało pamieci na GT-N7100, root, jaki to model ?

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Mało pamieci na GT-N7100, root, jaki to model ?

Postprzez hudy_edd » 26 cze 2013, o 22:03

Witam Panie i Panów
Wróciłem niedawno z chin i ogólnie nie obeszło się bez przywiezienia gadżetów :)
Kupiłem dla żony Android Note II oczywiście jest to "samsung" pełną gęba. Nie spodziewałem się po nim rewelacji ale ogólnie słuchawka mnie zaskoczyła dobrym wyświetlaczem, żywotnością baterii i stabilnością :)
Jedyny jej problem to mała ilość pamięci wewnętrznej na aplikacje.
Próbowałem przenosić appki na kartę SD ale nic to nie daje :( albo nie chcą się przenieść albo nie działają. Ustawienie w telefonie opcji aby automatycznie instalowały się na SD tez nic nie daje :/. Wyczytałem info że może mi pomóc pewna appka ze sklepu, ale ona krzyczy, że telefon muszę mieć zrotowany.
Kombinowałem z SuperOneClickv2.3.3, oraz z Root_with_Restore_by_Bin4ry_v31 ale nic :(
Może macie jakiś pomysł aby telefon rozpoczął instalować appki ze sklepu na karte SD ?
Mam do niego karte 32GB klasy 4.
Ogolnie telefon ma 100mb pamięci :/ nie spojrzałem ogólnie na ten fakt i trochę mnie to boli.
W systemie dodatkowo jest np takie Yahoo którego nie używam i mógłbym go usunąć oraz facebook odrazu jest wgrany, który chce się akutalizować i zabiera 42mb i ogólnie mam plan aby go odinstalować i zainstalować na nowo na SD, ale niestety system nie pozwala bo ponoć jest to cześć systemu i tak w kółko ze wszystkim.
Podaje kilka fotek tego telefonu może ktoś coś doradzi :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
hudy_edd
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 21:33
Lokalizacja: Pomorze

Reklama

Postprzez jagdaw » 3 lip 2013, o 21:09

Hmm, ciężka sprawa. Ile system pokazuje pamięci w ogóle? Podaj wszystko: pamięć wew., phone storage, itp. Masz tam jakiś program typu recovery, żeby zainstalować roota z pliku zip z karty microSD? Może zainstaluj Antutu Benchmark, zrób test i powiedź co tam siedzi.
jagdaw
 
Posty: 114
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 13:54
Telefon:: ZOPO ZP810
ROM: 4.2.1

Postprzez hudy_edd » 5 lip 2013, o 08:24

Ok podziałam dzis z telefonem dalej. Nie odpisywałem długo wiadomo wakacje, urlopik wiec wywaliłem internet i laptopa na bok ;)
hudy_edd
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 21:33
Lokalizacja: Pomorze

Postprzez pablosun » 10 lip 2013, o 12:26

jagdaw napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam dokładnie ten sam model, problem z panmięcią wewnętrzną, ale też z siecią PLAY :-(
Po włożeniu karty do tele okazało się, że jest problem z połączeniem z siecią. Mieszkam w Warszawie, zawsze miałem 100% zasięgu i stabilności. Teraz Play przełącza mnie na Plus lub Orange, ale zasięg cały czas pływa, często zanika (pewnie próby przelogowania się sieci). Włożyłem starter T Mobile, Orange, Plus - doskonała siła sygnału, pełna stabilność. Wkładam PLAY - znów to samo... Wymieniłem już SIM w Playu, ale problem nie ustąpił. Zależy mi na sygnale 3G z PLAY, ponieważ mam pakiet internetu w abonamencie, który zawsze bardzo sprawnie działał, a przy krajowym R prędkość przesyłu jest tragiczna. Może ktoś ma jakiś pomysł?? :-(
Poza tym nie mogę go zrootować.
Model: GT-N7100.
RAM: 427
CPU całość: 676 (pływająca 524) - częstotliwość 1600 MHz
Grafika 2D: 372
Grafika 3D: 1118
Rozmiar dostępnej pamięci: 206,3MB (łacznie niby 12GB, ale to zapewne ściema)
RAM: dpstępny 64MB.
Coś jeszcze dopisać, uzupełnić?
pablosun
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 sie 2012, o 17:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama