• Reklama

Malata I60 vs Doogee Pixels dg350

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Malata I60 vs Doogee Pixels dg350

Postprzez Grzech76 » 13 kwi 2014, o 00:01

Malata
Cena 50 $.
Mój 1 chińczyk kupiony dla córki. Zaskoczył mnie tak bardzo pozytywnie, że postanowiłem kupić coś dla siebie za około 100$ - Dooge za 115$ z przesyłką TNT.
Parametrów nie podaje bo można znaleźć w googlach.
Obudowa nie trzeszczy, telefon działa płynnie i sprawnie. Wifi działa dobrze, Zasięg telefonu dobry, dotyk przyzwoity. Widoczność ekranu na słońcu bardzo dobra. Zdjęcia kartek z literkami w rozmiarze worda 12 bardzo czytelne. Bateria trzyma do dwóch dni zabaw dziecka. You tube nie przycina. Odczuwa się delkatnie 256 romu, trochę brakuje. Tak naprawdę biorąc pod uwagę cenę nie mogę się do niczego przyczepić.

Doogee
No cóż, cena ponad dwukrotnie wyższa a telefon nie jest dwa razy lepszy ;).
Obudowa w prawym dolnym rogu i ekran uginają się jak je się dociska, tak jak by były w powietrzu. Nie wiem błąd spasowania. Poza tym nie zauważyłem nic złego. Zobaczymy jak to wpłynie na eksploatacje z perspektywy czasu.Ekran, bardzo dobry, ładne kolory dobre katy widzenia, w słońcu nie ma problemów. Dotyk działa, ale na pewno gorzej niż w Asus Nexus 3g 32 GB. Trzeba czasami poprawić dotknięcie, choć w innym przypadku wystarczy musnąć żeby zadziałało. Obstawiam oprogramowanie. Największy problem z dotykiem mam przy naciskaniu migawki aparatu. Język polski jest, klawiatura również. Są podmenu gdzie polskiego nie ma ale można się we wszystkim połapać. Telefon chodzi szybko nie ma zacięć, aplikacje otwierają się błyskawicznie. Aparat robi zdjęcia dobre. Bilbord sfotografowany z 50m był czytelny. Wi fi działa dobrze, blutetoth również, gps wymaga internetu do pierwszego uruchomienia, potem pamięta położenie i włącza się szybko. Nie wiem czy bez internety by się gps odpalił, czekałem 10 minut i cały czas migał i szukał satelit. Dłużej nie chciało mi się czekać. Kartę micro SD wsadziłem 16GB i ładnie śmiga.
Podsumowanie:
Malata zaskoczy mnie tak mocno, że postanowiłem kupić drugiego chinola dla siebie. Nie mam innych telefonów do porównania bo obydwa są lepsze od mojej nokii 500 a zarazem gorsze od asusa za 1200 zł. Rozpatrując wszystko w kontekście ceny Doogee to dobry telefon. Dotyk czasem nie domaga (naprawdę wygląda to na oprogramowanie bo najgorzej jest gdy trzeba puścić migawkę), ale za 360 zł wydaje mi się, że w Polsce to on konkurencji nie ma.

Autor postu otrzymał pochwałę
Grzech76

Pochwały: 3
Telefon:: nokia

Reklama

Powrót do Porównania telefonów