• Reklama

Macoox x7 mini

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

Macoox x7 mini

Postprzez Jeanelle » środa, 27 kwietnia 2016, 10:53

Witam,
ostatnio na aliexpress przeglądając telefony, w oko wpadł mi telefon macoox x7 mini. Czy ktoś miał styczność z tym urządzeniem lub wie co nieco na jego temat? W internecie jest stosunkowo mało informacji na jego temat. Wygląda obiecująco :)

http://pl.aliexpress.com/item/Medion-X6 ... 2074b06d17
Jeanelle

Reklama

Re: Macoox x7 mini

Postprzez zawel » środa, 27 kwietnia 2016, 12:09

1) Na ali jest tylko jeden sprzedawca który sprzedał z 5 sztuk tego dziwadła. Śmierdzi wałkiem/podróbą.
2) Nie podajemy linków do pl.aliexpress.com bo tłumaczenie na polski jest takie że aż zęby bolą.
zawel
AKTYWNY

Pochwały: 18

Postprzez Flyagaric » środa, 27 kwietnia 2016, 12:30

Jeanelle napisał(a):... W internecie jest stosunkowo mało informacji na jego temat. ...

Stosunkowo mało? Ja bym powiedział, że w ogóle nie ma.
Nie kupujemy fonów na wygląd, bo mozna zostać z ręką w nocniku - w razie jakichkolwiek problemów możemy liczyć tylko na dobrą wolę chińskiego sprzedawacy (czyli na coś, co zwykle nie istnieje u przypadkowych kolesi z ALI). Nie istnieje żadna społeczność userów tego fona, więc to jest zakup dla hazardzistów.
Jesli hołdujemy zasadzie: nie ma ryzyka, nie ma zabawy - to ok, można brać.
Flyagaric
VIP

Pochwały: 52

Postprzez Jeanelle » środa, 27 kwietnia 2016, 15:24

zawel napisał(a):1) Na ali jest tylko jeden sprzedawca który sprzedał z 5 sztuk tego dziwadła. Śmierdzi wałkiem/podróbą.
2) Nie podajemy linków do pl.aliexpress.com bo tłumaczenie na polski jest takie że aż zęby bolą.

Dlatego pytam, bo jest to dla mnie co najmniej dziwne.
Jeanelle

Powrót do INNE MARKI