• Reklama

M2 - Problem po użyciu trybu ekstrem. oszczędzania baterii.

M2 - Problem po użyciu trybu ekstrem. oszczędzania baterii.

Postprzez Nicjusz » środa, 10 lutego 2016, 23:39

Cześć,

ostatnio gdy kończyła mi się bateria w moim Meizu M2 postanowiłem użyć wspomnianego trybu. Niezbyt dobrze to funkcjonowało, zacinało się, nie mogłem również za nic wysłać sms-a. Przyjechałem do domu, podłączyłem telefon pod ładowarkę i wyłączyłem tryb.

Pojawił się problem, bo nie mogę "ściągnać z góry" paska powiadomień. W ogóle, defaultowo jest on całkowicie ukryty i na ekranie głównym nie pokazuje mi się jak półprzezroczysty pasek z godziną. Dopiero kliknięcie na niego sprawia, że staje się widoczny, jednak no - nie da się go ściągnąc w dół, żeby mieć dostęp do powiadomień i skrótów do ustawień (wibracja/wyciszenie/tryb samolotowy etc)

Co mogę zrobić? Nie znalazłem żadnej funkcki która by za to odpowiadała. Jakiś reset?
Nicjusz

Reklama

en.001phone.cn=

Re: M2 - Problem po użyciu trybu ekstrem. oszczędzania bater

Postprzez Yogi_ » czwartek, 11 lutego 2016, 01:08

Witam :-)
Ja głównie używam telefonu w tej konfiguracji i takowych problemów nie zauważyłem. Wyłącz i włącz - może pomóc.
Pozdrawiam.
Krzysiek
Yogi_

Pochwały: 1

Postprzez anemusek » czwartek, 11 lutego 2016, 05:29

Yogi_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tez używałem wiele razy i nie było problemów. To jesli chodzi o sms i telefony w tym trybie. Jeśli chodzi o problem z paskiem to:
Obrazek

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
anemusek

Pochwały: 1

Postprzez Nicjusz » piątek, 12 lutego 2016, 23:11

anemusek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niezależnie czy ta funkcja jest włączona czy wyłączona, pasek nie działa. Nie działa również pasek rozwiajany od dołu z otwartmi aktualnie aplikacjami.

Yogi_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Pierwsza rzecz jaką zrobiłem, to wyłączyłem i włączyłem. Nie pomogło.

Ogólnie to gdzieś przeczytałem, że to bug wystepujący w androidzie 5.0 i czasami się tak po prostu dzieje, innej opcji niż hard reset podobno nie ma.
Nicjusz

Postprzez Kamilek » piątek, 26 sierpnia 2016, 11:52

Kolego, ten tryb pozwala Ci tylko dzwonić i smsować. Wszystkie inne funkcje telefonu odpadają. Meizu zamienia się w taką nokię 3310.
Kamilek

Powrót do Dyskusje o telefonach Meizu