• Reklama

LTE 800Mhz + GPS do 99$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

LTE 800Mhz + GPS do 99$

Postprzez hard2code » 30 maja 2016, o 20:46

Cena (bez VAT): 400
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 4.5-5.5'' ch
Ilość RAM/ROM/Procesor: >1.5 GB ( od biedy też 1GB ) procesor dowolny powyżej 1GB nie powinno być żadnego nie pozwalającego dzałać szit - telefon nie do gier ale ma działać GPS
Dual/Single sim: dual
Preferowane marki: brak - dobrze aby miał czystego androida i globalny rom
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny oczywiście
Wymagania (parametry, funkcje): Podstawowy to obsługa 800Mhz ( większość innych parametrów była dyskutowana )
Opis: Tak jak pisałem już chodzi o obsługę nowego standardu 800Mhz. Oczywiśice nie tylko na papierza ale aby realnie było widać poprawę zasięgu ( to pasmo do tego służy ) Mam problematyczne miejsce na wsi gdzie zawsze były problemy a jest szansa że dłuższy fale to poprawią.
Pozatym oczywiście przydał by się sensowny system - najlepiej czysty android w globalnej wersji - tutaj podoba mi sie np oferta UMI ale na razie wszystko z obsługoą tego pasma mają powyżej 120$
No i działający GPS do nawigacji - to raczej odpadają stare procesory mediateka.
Niestety obawiam się że w tej cenie nie mogę oczekiwać przyzwoitego aparatu - więc tylko na koniec wspominam.

Wszelkie propozycje ( i dyskusja ) mile widziane - podobno Verne Thor spełnia wymagania. Ale teraz już jest droższy niż 100$
Ip5->l920->m7->rn2->z9->g5-UTouch->RN3Pro->Mi5 Kilka słuchawek na zbyciu w dobrej cenie
hard2code

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?