• Reklama

LTE, 2GB RAM do 650zł

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

LTE, 2GB RAM do 650zł

Postprzez adio74 » 29 paź 2014, o 12:28

Witam,
Mój Jiayu G3T rozleciał się po roku, z mojej winy :) tel jak najbardziej polecam i jestem na tyle zadowolony, ze szukam kolejnego smartfona z Chin.
Ogólnie zależy Mi głównie na LTE bo jednak 3G w 2014 to zdecydowanie za mało ;D Do tego zależy Mi na 2GB ramu, bo również uważam, że tel z 1GB to już za mało. Ogromnym atutem byłby dual sim, ale z tego co widzę nie ma modeli spełniających wszystkie wymagania razem. Byłoby to mistrzowskie rozwiązanie dla tych, którzy głównie korzystają z netu. Nielimitowany LTE to teraz 30zł i pewnie niedługo będzie mniej. Do tego jakiś pakiet rozmów i smsów na drugim simie i za circa 50zł/m-c mamy wszystko. Ale do rzeczy, w oko wpadł Mi LENOVO A8. Razi trochę tylko 720p przy 5 calach, ale z drugiej strony dzięki 720p wydajność z 8*1,7GHz i 2GB RAMu będzie świetna. No i 5 cali to rozmiar na jakim mniej więcej Mi zależy. Czy znajdzie się dla niego jakiś konkurent?
Pozdrawiam

[EDIT]: Zapomniałem jeszcze, że tel musi mieć Kit Kata :)
adio74

Reklama

Re: LTE, 2GB RAM do 650zł

Postprzez xskullx » 5 lis 2014, o 03:08

I jak, udało się coś znaleźć?

BTW w Polsce mamy LTE TDD czy FDD? Bo szkoda kupić tel, na którym nie będzie on działał.
Na stronie Aero2 znalazłem info, że mają pasmo LTE 2600 MHz, ale nic poza tym.

P.S. Z tego co widzę, najbliżej specyfikacji jest Coolpad F2. Przy czym pytanie- który rodzaj LTE?
xskullx

Pochwały: 1
Telefon:: Samsung

Re: LTE, 2GB RAM do 650zł

Postprzez Andrewko » 5 lis 2014, o 03:24

Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Powrót do Jaki telefon kupić ?