• Reklama

Lipne zdjęcia xiaomi RN2

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

Re: Lipne zdjęcia xiaomi RN2

Postprzez majdan » 27 lis 2015, o 18:11

michal.ga2 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Muszę wracać do egzaminu :)

W internecie masz masę recenzji ze zdjęciami które wykonał Note 2,ja sobie przeglądałem te zdjęcia żeby sprawdzić czy aparat będzie dobry do moich zastosowań,bo nie kupił bym telefonu który wszytko ma bardzo dobre a aparat był by jak w samsung avila
majdan
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Microsoft

Reklama

Postprzez michal.ga2 » 30 lis 2015, o 03:18

A jeszcze mam takie pytanie, jaką masz wersje systemu?
michal.ga2

Telefon:: trend

Postprzez majdan » 30 lis 2015, o 10:27

michal.ga2 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

MIUI Polska 5.10.29 mam tą wersje dlatego że jakoś nie znalazłem chęci aby zainstalować nowszą wersje :) ale jak się mi czasu więcej pojawi na zabawę z system to wgrał sobie najnowszą wersje
Bo jeśli masz w 100% oryginalny telefon Xiaomi to nie ma mowy o tym abyś miał inna aparat/kamerę,chyba że xiaomi montuje dwa różne modele kamer/aparatów ale nie spotkałem się z taka informacją więc chyba takiego czego nie ma,to jeśli masz wgrany MIUI Polska ze strony
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i twoje zdjęcia różnią się od tych co widzisz w recenzjach to kontaktuj się z sprzedawcą telefonu
majdan
AKTYWNY

Postprzez michal.ga2 » 1 gru 2015, o 22:59

Wszystko jasne, przeczytaj sobie ten temat :
http://miuipolska.pl/forum/topic/7333-s ... ualizacji/
I zrozumiesz czemu mój robi lipne foty a Twoj dobre. Mam system 5.11.12

Przynajmniej dowiedziałem się że to wina softu, a nie telefonu bo już się bałem że faktycznie jakiś bubel dostałem...
michal.ga2

Postprzez majdan » 1 gru 2015, o 23:14

Ja mam jeszcze MIUI Polska 5.10.29 więc już wyższa to wersja niż opisywany 5.10.22

Przyjrzałem się tym zdjęcia które to pokazuję że 5.10.22 góruje nad nowszymi wersjami i widać wyraźnie że na zdjęciach z 10.29 ostrość jest ustawiona na poduszkę i stąd rozmycie reszty kadru
Ja sobie będę aktualizował co tydzień MIUI Polska bo liczę że w naprawią ten aparat,a nie aktualizować reszty systemu przez to że są problemy z ostrością w moim przypadku takie rozwiązanie się nie przyjmie,ja robię zdjęcia tylko na zajęciach czyli kartki A4 z materiałem do nauki i tyle mojego używania aparatu,ale za to reszta telefonu jest używana więc nowsze wersje systemu będę używać bo one ulepszają prace telefonu,nie sądzę aby Xiaomi zostawiło sprawę aparatu oni nie są chyba jak cała reszta firm co wyda 3-4 aktualizacje i karzą kupować nowy model telefonu aby była jakaś tam nowsza wersja aplikacji.
Ja wybrałem też Note 2 ze względu na system operacyjny który jest chwalony i nie chciał bym się zawieść tym systemem :-x
majdan
AKTYWNY

Postprzez tpawel » 1 gru 2015, o 23:34

Spokojnie, powoli naprawią . Wierzę w nich :-)

wysłane z RN2
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez majdan » 2 gru 2015, o 00:22

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mnie jedno zastanawia czemu to zepsuli i czemu nie naprawili tego w następnej aktualizacji tylko temat już się ciągnie od kilku aktualizacji
majdan
AKTYWNY

Postprzez michal.ga2 » 3 gru 2015, o 02:28

W komentarzach nizej goscie zachwalali 5.10.29 jako ostatnia aktualizacja robiaca dobre zdjecia. No nic, zostaje mi czekac az wyjdzie taka aktualizacja ktora naprawi aparat.
michal.ga2

Postprzez majdan » 3 gru 2015, o 02:51

Oby jak najszybciej to zrobili bo jak nie to będzie trzeba wybrać czy dobre zdjęcia czy długość pracy telefonu na baterii i wiele innych
majdan
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Xiaomi