• Reklama

Lightinthebox.com

Podziel siE udanymi zakupami na aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cen? Najlepsze znaleziska, pokaż zakupy. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Lightinthebox.com

Postprzez rsl717 » niedziela, 21 lutego 2016, 23:52

Nawet korzystanie ze strony nie zachęca. Rozumiem - raz. Ale co chwilę?
Obrazek
rsl717

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez tpawel » poniedziałek, 22 lutego 2016, 00:27

Teraz patrzylem redmi 3, cena standard 156€,mam kupon na 20, po dodaniu do koszyka ujawnia sie koszt wysylki i ubezpieczenia od vat. Razem 176€ :-D

Wyslane z G7 przez Tapatalk
tpawel
VIP

Pochwały: 40

Postprzez KrasiaK » poniedziałek, 22 lutego 2016, 11:03

masakra się zrobiła .. w dodatku obsługa klienta widać że chyba dostała wytyczne walki z klientami - kiedyś było DUŻO lepiej.. wrecz dobrze jak na chinski sklep..
KrasiaK

Postprzez baaltic » niedziela, 6 marca 2016, 22:23

Trzeba również pamiętać, że nie ma możliwości wypisania się z ich newslettera zatem jesteśmy zalewani masą maili z ofertami
baaltic

Pochwały: 2

Postprzez canapl » piątek, 10 czerwca 2016, 21:42

Ile jest gwarancji na telefony sprzedawane przez lightinthebox?
canapl

Postprzez tpawel » piątek, 10 czerwca 2016, 22:07

O ile dobrze pamiętam to 12 miesiecy, a co chcesz wysyłać?
tpawel
VIP

Pochwały: 40

Postprzez canapl » piątek, 10 czerwca 2016, 23:08

oukitel u7 pro, taki sam objaw jak w tym video:
https://www.youtube.com/watch?v=thJoAtkoI0o

z tym, że kontaktowałem się z supportem LITB i dostałem odpowiedź, jako że minęło 90 dni od otrzymania przesyłki nie mogą mi pomóc :(
canapl

Postprzez cieloszka68 » sobota, 11 czerwca 2016, 08:19

canapl napisał(a):Ile jest gwarancji na telefony sprzedawane przez lightinthebox?

3 miesiące gwarancji jest na telefony. Niedawno doczytałem, gdy chciałem jeden oddać do naprawy.
cieloszka68

Postprzez Jacke55 » sobota, 11 czerwca 2016, 17:48

Jak płaciłeś przez Pay-pal to jest 6 miesięcy ochrony ,a Lightinthebox może sobie mówić ,że jest 3 miesiące. Otwórz spór Pay-pal jak miescisz się w czasie ochrony
Jacke55
AKTYWNY

Pochwały: 21

Postprzez KrasiaK » poniedziałek, 13 czerwca 2016, 15:24

Radzę się uzbroić w cierpliwość z LITB - kiedyś fajna firma - dało się o wszystko dogadać i fajna współpraca. Obecnie - najgorszy sklep ever.. najgorszy support - ogólnie kłamstwa, chamstwo i oszustwo
KrasiaK

Postprzez nomundo » poniedziałek, 27 czerwca 2016, 00:16

KrasiaK napisał(a):Radzę się uzbroić w cierpliwość z LITB - kiedyś fajna firma - dało się o wszystko dogadać i fajna współpraca. Obecnie - najgorszy sklep ever.. najgorszy support - ogólnie kłamstwa, chamstwo i oszustwo

Potwierdzam. O zwrot gotówki walczyłem prawie 3 miesiące i odzyskałem poprzez PayPala 10$ mniej niż być powinno.

Sprawa wyglądała tak:
-kupiłem telefony oraz mibanda z pulsometrem
-kupiłem ubezpieczenie od vat

-paczka dotarła, vat zapłaciłem, po rozpakowaniu okazało się że: telefon był uszkodzony (przycisk), miband w wersji bez pulsometru
- napisałem do sklepu o zwrot vatu oraz o powyższych problemach. Wszystko super, kasę zwrócą za vat, jak odeślę telefon i opaskę to zwrócą również kase za to + koszt dostawy ponieważ nie z mojej winy dostałem inny towar :D
-odesłałem towar
-mija 2tydzień i ni słychu ni widu kasy to się upominam i co dostaje w odpowiedzi? Że towar nie dotarł więc kasy nie oddadzą (nr.trackingowy pokazywał że paczka dotarła, jako że wysyłam poleconympriorytetowym to prawie od 2tygodni tam była), za vat kasa też mi się nie należy (pomimo wykupienia tej opcji) bo wykorzystałem kupon rabatowy i to jest jako ten zwrot O.o WTF???

W każdym razie, wywalczyłem przez PayPala zwrot za powyższe problemy, niestety poprzez przewalutowania, zwrot na paypala (nie na kartę) itp wyszło mniej o ~~10$. Dodatkowo zepsuł się kolejny telefon od nich z tamtej przesyłki i już na gwarancję odesłać nie mogłem bo - " ale my już zwróciliśmy Panu gotówkę.... ale to już było proszę sprawdzić numer ticketa..."

Kiedyś bym polecał, dziś nie. Tym bardziej że z wciskającymi się przyciskami mam problem już przy 3telefonie z tego sklepu. 1 fabrycznie i 2 przy dwoch różnych osobach z rodziny. Druga sytaucja sprzed roku gdy reklamowalem wciśnięty guzik - bezproblemowo, teraz... cóż... brak słów.
nomundo

Postprzez cieloszka68 » sobota, 29 października 2016, 09:14

Witam.
Czy LITB przysyła jeszcze co niedziela maile z "loterią"?
cieloszka68

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić