• Reklama

Lightinthebox.com

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Lightinthebox.com

Postprzez Trojanek » 17 gru 2014, o 10:59

Kształt prawie taki sam, tylny aparat bardzo podobny.
Trojanek
AKTYWNY

Pochwały: 7

Reklama

Postprzez noman1 » 17 gru 2014, o 12:17

Jak widać Landvo robiony na wzór, nawet grafika przycisków identyczna, no ale jak ktoś nie widzi :shock:
noman1
AKTYWNY

Pochwały: 21

Postprzez hellhammer » 17 gru 2014, o 12:27

noman1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A jak ktos widzi ze to klon 1+1 to chyba sobie okulary musi kupic, aparat akurat wiele modeli ma tak zrobiony nie tylko landvo i co odrazu mam twierdzic ze to klon 1+1. Miales w reku 1+1? Ja akurat zamawiałęm dla kumpla i przechodził przez moje rece. Nic wspolnego oprocz zblizonego krsztalu tu nie widze podobnego.

Pozatym ta cena cos smierdzi z 150$ na 70? Ja rozumie przecena przecena. To taki jayu f1 kosztyje 69-70% a ma 2 razy gosze parametry.
hellhammer
VIP

Pochwały: 25

Postprzez Trojanek » 17 gru 2014, o 12:50

77 z wysyłka, ostatnio 84 na gearbest stał. Po prostu tyle kosztuje i tyle
Trojanek
AKTYWNY

Postprzez noman1 » 17 gru 2014, o 13:05

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Tak, mam na własność 8-)
Od razu widać, że robiony na wzór 1+1 lub OPPO (1+1 wywodzi się od OPPO) , więc po co piszesz, że żadnych podobieństw nie widzisz.
Wystarczy spojrzeć na zdjęcia ;)
noman1
AKTYWNY

Pochwały: 21

Postprzez adims » 17 gru 2014, o 18:29

Rzeczywiście fajna promocja na tym Lightinthebox.com , ale w opisie podane jest, że telefon ma wgrane tylko 3 języki. Nie wiem czy to nie ściema, bo ktoś w poście napisał, że posiada np. węgierski. Co myślicie?
adims

Postprzez Nibiru » 17 gru 2014, o 19:24

Ja nadal czekam aż ktoś znajdzie się na tym forum co robił tam zakupy.
Nibiru
AKTYWNY

Pochwały: 17

Postprzez ziabol17 » 17 gru 2014, o 19:52

ja zamówiłem ten telefon. sklep wydaje się w porządku, opinie ma dobre. A z tym językiem też zauważyłem to, ale mam nadzieję, że jest normalnie i polski. Stwierdziłem, że jeśli ludzie zamawiają np z gearbest i mają polski język, no to może i w tym będzie. Nie wiem, nie jestem wyrocznią i może ktoś mnie wyprowadzić z błędu. Ale skoro zamawiają go też inni obcojęzyczni i opiniach piszą, że ok, no to może są te inne języki.
A co do sklepu i promocji, to widziałem, gdzieś, że oni czasami mają takie akcje, gdzie obniżają ceny jednostkowych produktów, np jakies presale.
ziabol17

Postprzez hellhammer » 18 gru 2014, o 09:41

ziabol17 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Po co 2 miejscach piszesz na temat tego telefonu i zakupu na tej stornie? Moim zdaniem bardzo podejzane bo cena wczesnie 140 a teraz 70? Telefeon 2 razy wydjaniejszy a nawet 2,5 od jiayu f1 ktory kosztuje tez 70$? Cos musi byc nie tak bo nikt nie robi obnizki 60% :D
hellhammer
VIP

Postprzez menthal » 18 gru 2014, o 12:19

http://finanse.wp.pl/kat,7072,title,Pie ... omosc.html

Są spółką która jest obecna na giełdzie w USA od 2013 r. więc na pewno nie jest to ordynarne oszustwo. Pytanie natomiast jak z jakością. Obecnie czekam na telefon, który został wysłany przez Sweden Post i za to spory minus, ale z drugiej strony nie taki by podważać ich uczciwość i rezygnować z ich usług.
Poza tym anulowałem pierwsze zlecenie u nich na ten sam telefon z gratisami za wyższą cenę i wziąłem późniejszą bez gratisów z niższą ceną i nie było problemów z anulowaniem i ze zwrotem pieniędzy. Jedyny duży problem dla mnie jest taki, że numer śledzenia który dostałem od nich pokazuje, że adresatem jest inna osoba zamieszkała pod innym adresem. Ale to może wynikać z tego, że żeby zminimalizować ryzyko vatu, wziałęm najtańszą przesyłkę, która standardowo nie ma trackingu i jest nierejestrowana. Prawdopodobnie na całą partię przesyłek do danego kraju bez śledzenia wybierają jedną do której kupują tracking, żeby na jej podstawie móc sprawdzić co się dzieje z całą partią przesyłek i nie spodziewali się że istnieją tak dobre trackingi jak r4v.pl :)

Do tej pory korzystałem z geekbuying i stamtąd jednak szybciej wszystko dochodziło.

Jak sytuacja z przesyłką z lightinthebox się zakończy postaram się to jeszcze opisać i uzupełnić wrażenia.
menthal

Pochwały: 1

Re: Odp: Lightinthebox.com

Postprzez Trojanek » 18 gru 2014, o 15:53

hellhammer napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Po co 2 miejscach piszesz na temat tego telefonu i zakupu na tej stornie? Moim zdaniem bardzo podejzane bo cena wczesnie 140 a teraz 70? Telefeon 2 razy wydjaniejszy a nawet 2,5 od jiayu f1 ktory kosztuje tez 70$? Cos musi byc nie tak bo nikt nie robi obnizki 60% :D

Serio? Przecież każdy chińczyk na stronie swojego sklepu robi super promocje o kilkadziesiąt procent, a to przecież normalna cena. Ten telefon jest po prostu taki tani. Normalna cena to około 90 dolarów, przy czym i tak często jakaś promocja jest na niego.
Trojanek
AKTYWNY

Re: Odp: Lightinthebox.com

Postprzez hellhammer » 18 gru 2014, o 16:22

Trojanek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Serio? Przecież każdy chińczyk na stronie swojego sklepu robi super promocje o kilkadziesiąt procent, a to przecież normalna cena. Ten telefon jest po prostu taki tani. Normalna cena to około 90 dolarów, przy czym i tak często jakaś promocja jest na niego.

tak tak, a swistak siedzi i zawija ... :D powodenia w swojej naiwnosci. Tutaj pisze ze zakupil a winnym temacie pyta sie o opinie czy nie oszustwo czy czy warto brac tel :D idz lepiej bronic swojego majkiego :D
hellhammer
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić