• Reklama

LG Optimus G w podejrzanie niskiej cenie z aliexpress.com

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

LG Optimus G w podejrzanie niskiej cenie z aliexpress.com

Postprzez KillerMarcin » 7 sty 2014, o 19:14

Witam
Nie wiem czy dobry dział, więc jak coś to proszę o przeniesienie :->
Wczoraj przeglądając aliexpress.com, natknąłem się na bardzo ciekawą ofertę,http://www.aliexpress.com/item/LG-Optimus-G-F180-Original-Unlocked-GSM-3G-4G-Android-RAM-2GB-Quad-core-4-7/797220318.html a mianowicie do smartphonu LG Optimus G w bardzo okazyjnej cenie, 232$.Wszystko wydaję się w porządku, sprzedający na ali od 11 czerwca 2012, 2715 ocen, średnia tylko nie jest raczej najgorsza 98,1%, telefon według opisu jest nowy i odblokowany no i raczej oryginalny, pozytywne są też oceny pod tą ofertą, lecz wszystkie były wystawione kiedy kosztował on ponad 300$. Najbardziej zastanawia mnie ta cena, bo jest ona naprawdę rewelacyjna, ale z drugiej strony oferty innych sprzedawców nie są już w takiej dobrej cenie, gdyż kosztują już ponad 300$. Rozmyślałem też, czy nie jest to może jakiś wybrakowany model, bo np. nie jest napisane że jest bateria dołączona, a przy HTC One X już jest napisane, a jest on dużo droższy i słabszy. Czy powie mi ktoś czy to jest niezdarzalna, niesamowita, rewelacyjna oferta, cz po prostu jest to jakieś oszustwo? Interesujące jest też to, że jest to wersja na rynek Koreański a wersja sprzedawana przez nich na rynek Europejski, kosztuje już aż 333$. Czy wie ktoś jakie są różnice w tych wersjach? Słyszałem że LTE nie będzie działało w Polsce, bo w tej Koreańskiej wersji jest na innej częstotliwości. Koleją ciekawą rzeczą jest słowo w tytule "dropshipping". O co w tym chodzi? Czy to może być powód takiej ceny?
Z góry dziękuje za wszelką pomoc w odpowiedzeniu chociaż na część pytań :-)

Pozdrawiam.
KillerMarcin

Telefon:: HTC
ROM: Stock Android 2.2.1

Reklama

Re: LG Optimus G w podejrzanie niskiej cenie z aliexpress.c

Postprzez noman1 » 7 sty 2014, o 19:19

noman1
AKTYWNY

Pochwały: 21
Telefon:: iNew V3
ROM: 4.4 KOT49Hv7

Postprzez KillerMarcin » 7 sty 2014, o 19:25

@up
Tylko że ten co podałeś ma gorsze opinie i nie jest nowy, tylko odnowiony ;-)
KillerMarcin

Postprzez KillerMarcin » 8 sty 2014, o 19:49

Nikt więcej się nie wypowie?
KillerMarcin

Postprzez Kobe8 » 8 sty 2014, o 20:38

z ciekaosci napisalem do nich o ten twoj tel, czy jest odnowiony to napisali mi ze:

Hi friend, how are you?
It is original new phone
Best regards

ale jak juz zapytalem o fotki nowego telefonu w pudełku to cisza ;-)
Kobe8
AKTYWNY

Pochwały: 3
Telefon:: stacjonarny

Postprzez KillerMarcin » 8 sty 2014, o 21:19

@up
Dzięki za zainteresowanie się tematem. W razie dalszych odpowiedzi od sprzedającego był bym bardzo wdzięczny za napisanie ich ;-)
KillerMarcin

Postprzez smietana2009 » 20 lut 2014, o 03:22

Hi, i jak tam z tą aukcją KillerMarcin, także jestem zaciekawiony tą aukcją bo jest dosyć interesująca. Kupiłeś może ??
smietana2009

Telefon:: LG G

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI