• Reklama

LG Optimus G

ViVo, OPPO, Amoi, Goclever, Haier itd

LG Optimus G

Postprzez ramza » czwartek, 9 stycznia 2014, 12:15

Witam, to mój pierwszy post na forum.
Niestety na forum nie znalazłem interesującej mnie informacji dlatego postanowiłem zapytać.

Interesuje mnie telefon marki LG model Optimus G.
Na aliexpress znalazłem takie przykładowe aukcje:
http://www.aliexpress.com/item/F180S-LG-Optimus-G-F180L-Original-unlocked-F180-F180K-GSM-3G-4G-Android-4-7-13MP/919235769.html
http://www.aliexpress.com/item/Original-LG-Optimus-F180L-F180S-GPS-WIFI-4-7-touch-3G-13MP-Camera-Quad-Core-2GB/980405836.html
Mam kilka pytań.
1.Czy uważacie że warto? Powiem szczerze, że interesuje mnie tylko ten model, jeżeli zmienię zdanie to na pewno jest masa tematów polecających inne modele.
2.Czy telefony marki LG kupowane na alli express są oryginalne? Nie chciał bym kupić podróbki.
3. U nas ten model (Optimus G) to E975 na ali to F180 na 905% jestem przekonany że to te same modele ale wole sie upewnić.
4. Czy taki telefon działał by bezproblemowo u nas w polsce? (chodzi mi o sieć GSM).
5. Czym ewentualnie może się różnic od wersji sprzedawanej u nas? Przypuszczam, że polski język prawdopodobnie będzie do wyboru w opcjach.
6. Czy aktualizacje androida będą działały tak samo jak na egzemplarzu kupionym w polsce?
7. Na którejś aukcji widziałem wybór między np korean blach a europen blach (tutaj róznica w cenie około 30 dolarów). Czy warto były by wybrać tańszy? Nazwa sugerowała wersję na rynek azjatycki a nie wiem czy to nie było by problemem.
Z góry dziękuje za pomoc.
ramza

Reklama

Re: LG Optimus G

Postprzez fake4r » czwartek, 9 stycznia 2014, 12:42

Dopiero był taki temat
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
fake4r
VIP

Pochwały: 190

Powrót do INNE MARKI