• Reklama

LG e980, kiedy Lollipop ?

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Re: LG e980, kiedy Lollipop ?

Postprzez ddr » 11 lut 2015, o 17:13

Stockowy kitkat robi dużą różnicę między JB, bardzo dużą. Ale KK też posysa do custom CM12.
Nie wiem jak blisspop, ale CM12 dostaje prawie codziennie aktualizacje OTA, które i tak trzeba instalować ręcznie z poziomu recovery bo z automatu coś nie chce działać. Może to poprawili, albo stare CWM recovery jest z tego freegee. Niestety nie sprawdzę bo już sprzedałem ten sprzęt.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Reklama

Re: LG e980, kiedy Lollipop ?

Postprzez krissw1 » 12 lut 2015, o 13:15

No sęk w tym że jestem nadal na żelku. Przy próbie updejtu pojawia się informacja że telefon nie jest zarejestrowany. Wiesz może co z tym zrobić?
krissw1
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 lip 2014, o 22:21
Telefon:: Jiayu

Re: LG e980, kiedy Lollipop ?

Postprzez ddr » 12 lut 2015, o 13:40

Ale co ty chcesz zrobić, ładować custom lollipopa czy stock kitkata?
Jak kitkata to nie zrobisz tego przez LGM, musisz znaleźć pliczek KDZ z kitkatem pod e986 i załadować go przez LG Flash Tool.
A jak lollipopa to startujesz od żelka.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.

Uwaga!
GEARBEST oszukuje kupujących!
Avatar użytkownika
ddr
VIP
 
Posty: 3728
Dołączył(a): 3 maja 2014, o 21:50
Pochwały: 135
Telefon:: Xiaomi Mi MIX 2
ROM: MIUI 10

Re: LG e980, kiedy Lollipop ?

Postprzez krissw1 » 12 lut 2015, o 14:32

No z lolipopem to wiem, a z kitkatem stockowym też już sobie wyszperałem odpowiedź.
Chyba jednak prędzej zainstaluję tego lolipopa niż będę się bawił we flashowanie przez jakiegoś crackowanego lg flash toola.
Dzięki.
krissw1
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 lip 2014, o 22:21
Telefon:: Jiayu

Re: LG e980, kiedy Lollipop ?

Postprzez krissw1 » 2 kwi 2015, o 12:50

No i po perypetiach wróciłem na Jelly Beana stockowego.
Pierwotnie na JB nie udało mi się uruchomić mobilnego neta z Nju, wiec przesiadłem się samemu na CM 12.
Jeszcze wcześniej próbowałem wgrać KitKata stockowego ale LG flash tools nie startował, wina nie wiem czego.
Tu (na CM12) w końcu udało mi się włączyć neta i nawet uzyskać deep sleep ale net działał tylko po restarcie telefonu a deep sleep zniknął po którejś aktualizacji.
Więc próbowałem wgrać Lolipopa stworzonego z oryginalnego z wersji Koreańskiej. Wgrałem Philz Touch, wgrałem rom no i kupa, trochę z własnego błędu zostałem znowu tylko z logiem LG.
Oddałem wiec do serwisu (już chciałem sprzedać ale stwierdziłem że lepiej najpierw go reanimuję), gdzie Pan zobowiązał się wgrać kitkata.
Odebrałem telefon i..... Jelly Bean (pan w punkcie nie jest serwisantem więc nie było z nim gadki).
Więc znowu zabrałem się za tego nieszczęsnego neta.
I w końcu udało mi się przez aplikację APN (Marcina Wziętka czy jakoś tak), po zrootowaniu i wgraniu busyboxa.
Teraz śmiga net mobilny choć tylko 3G i czasem trzeba wybrać automatycznie operatora w opcjach.
No i nawet bateria jakoś trzyma lepiej bo całe dwie doby przy normalnym użytkowaniu.
Wiec chyba zostanę przy żelku.

P.S. Polecam program Root Booster, to chyba jemu zawdzięczam dłuższą żywotność baterii.
krissw1
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 lip 2014, o 22:21
Telefon:: Jiayu

Poprzednia strona

Powrót do ROMy i Modyfikacje



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron