• Reklama

Letv X800 vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: Letv X800 vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Postprzez eject » 2 mar 2016, o 12:28

w x800 procesor nie jest nowy, można o nim poczytać dużo w necie, jest to flagowa jednostka qualcoma z zeszłego roku.
eject
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez junki » 2 mar 2016, o 12:42

eject napisał(a): mam mieszkanie 60m2 w żelbecie, router ustawiony na środku mieszkania i wszędzie mam full zasięg wifi, internet od operatora też ok ale mieszkam w sporym mieście więc zasięg wszędzie mam dobry.

Czyli rozumiem, że poza ekranem (mniejsze zagęszczenie pikseli) wiekszych wad nie widzisz?

Bawiłeś się może goglami VR z tym telefonem?
junki

Postprzez eject » 2 mar 2016, o 14:08

dla mnie jest to zaleta bo nie potrzebuję 2k, kupiłem okularki kartonowe z ciekawości tylko żeby sprawdzić jak to działa i jednak nie bawi mnie to.
eject
AKTYWNY

Postprzez norel » 2 mar 2016, o 17:56

Dodam tylko że tym zestawieniem od Kimovil bym się nie sugerował, bo niestety nie wszystkie dane które prezentuje są poprawne. Np USB w LeTV ma funkcję OTG, zaś bateria ma funkcję Fast Charging, a jak widać największa różnica punktowa pomiędzy LeTV i Redmi jest właśnie za baterię.

W kwestii WiFi mam router po środku mieszkania i wszędzie łapie full, ew. na 5Ghz czasami spada jedna kreska jak jestem za sporą warstwą żelbetu. Transfer po całym mieszkanku na WiFI zbliżony do 95Mbps.

Pierwszy soft w LeTV nie był najlepszy (wersje od 003S do 006S), na szczęście soft wychodzi co miesiąc w wersji stabilnej i co 1/2 tygodnie są wersje eksperymentalne. Obecnie działam na 010S i jest lepiej niż dobrze.
norel

Postprzez junki » 2 mar 2016, o 19:34

norel napisał(a):

Dodam tylko że tym zestawieniem od Kimovil bym się nie sugerował, bo niestety nie wszystkie dane które prezentuje są poprawne. Np USB w LeTV ma funkcję OTG, zaś bateria ma funkcję Fast Charging, a jak widać największa różnica punktowa pomiędzy LeTV i Redmi jest właśnie za baterię.

W kwestii WiFi mam router po środku mieszkania i wszędzie łapie full, ew. na 5Ghz czasami spada jedna kreska jak jestem za sporą warstwą żelbetu. Transfer po całym mieszkanku na WiFI zbliżony do 95Mbps.

Pierwszy soft w LeTV nie był najlepszy (wersje od 003S do 006S), na szczęście soft wychodzi co miesiąc w wersji stabilnej i co 1/2 tygodnie są wersje eksperymentalne. Obecnie działam na 010S i jest lepiej niż dobrze.

A jak jest z tym przegrzewaniem ? i czasem działania?
junki

Postprzez norel » 3 mar 2016, o 12:03

junki napisał(a):A jak jest z tym przegrzewaniem ? i czasem działania?

W normalnym użytkowaniu telefon się nie grzeje. Jednak gdy dłużej się pogra w jakieś wymagające gierki (np Virtual Reality) to rzeczywiście robi się ciepły, jednak nie bardziej niż Jiayu S3 który jest oparty na MediaTek MT6752, więc w normie.

W kwestii czasu działania, przy normalnym użytkowaniu (sms, internet, telefony) spokojnie wytrzymuje cały dzień do wieczora (wieczorem i tak zawsze go podłączam do ładowarki). Jeśli zaś zamierzasz sporo grać, to niestety PowerBank jest koniecznością, gdyż wieczoru nie dotrzyma.
norel

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów