• Reklama

Letv X800 vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: Letv X800 vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Postprzez eject » 2 mar 2016, o 12:28

w x800 procesor nie jest nowy, można o nim poczytać dużo w necie, jest to flagowa jednostka qualcoma z zeszłego roku.
eject
AKTYWNY

Pochwały: 2

Reklama

Postprzez junki » 2 mar 2016, o 12:42

eject napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czyli rozumiem, że poza ekranem (mniejsze zagęszczenie pikseli) wiekszych wad nie widzisz?

Bawiłeś się może goglami VR z tym telefonem?
junki

Postprzez eject » 2 mar 2016, o 14:08

dla mnie jest to zaleta bo nie potrzebuję 2k, kupiłem okularki kartonowe z ciekawości tylko żeby sprawdzić jak to działa i jednak nie bawi mnie to.
eject
AKTYWNY

Postprzez norel » 2 mar 2016, o 17:56

eject napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dodam tylko że tym zestawieniem od Kimovil bym się nie sugerował, bo niestety nie wszystkie dane które prezentuje są poprawne. Np USB w LeTV ma funkcję OTG, zaś bateria ma funkcję Fast Charging, a jak widać największa różnica punktowa pomiędzy LeTV i Redmi jest właśnie za baterię.

W kwestii WiFi mam router po środku mieszkania i wszędzie łapie full, ew. na 5Ghz czasami spada jedna kreska jak jestem za sporą warstwą żelbetu. Transfer po całym mieszkanku na WiFI zbliżony do 95Mbps.

Pierwszy soft w LeTV nie był najlepszy (wersje od 003S do 006S), na szczęście soft wychodzi co miesiąc w wersji stabilnej i co 1/2 tygodnie są wersje eksperymentalne. Obecnie działam na 010S i jest lepiej niż dobrze.
norel

Postprzez junki » 2 mar 2016, o 19:34

norel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Dodam tylko że tym zestawieniem od Kimovil bym się nie sugerował, bo niestety nie wszystkie dane które prezentuje są poprawne. Np USB w LeTV ma funkcję OTG, zaś bateria ma funkcję Fast Charging, a jak widać największa różnica punktowa pomiędzy LeTV i Redmi jest właśnie za baterię.

W kwestii WiFi mam router po środku mieszkania i wszędzie łapie full, ew. na 5Ghz czasami spada jedna kreska jak jestem za sporą warstwą żelbetu. Transfer po całym mieszkanku na WiFI zbliżony do 95Mbps.

Pierwszy soft w LeTV nie był najlepszy (wersje od 003S do 006S), na szczęście soft wychodzi co miesiąc w wersji stabilnej i co 1/2 tygodnie są wersje eksperymentalne. Obecnie działam na 010S i jest lepiej niż dobrze.

A jak jest z tym przegrzewaniem ? i czasem działania?
junki

Postprzez norel » 3 mar 2016, o 12:03

junki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

W normalnym użytkowaniu telefon się nie grzeje. Jednak gdy dłużej się pogra w jakieś wymagające gierki (np Virtual Reality) to rzeczywiście robi się ciepły, jednak nie bardziej niż Jiayu S3 który jest oparty na MediaTek MT6752, więc w normie.

W kwestii czasu działania, przy normalnym użytkowaniu (sms, internet, telefony) spokojnie wytrzymuje cały dzień do wieczora (wieczorem i tak zawsze go podłączam do ładowarki). Jeśli zaś zamierzasz sporo grać, to niestety PowerBank jest koniecznością, gdyż wieczoru nie dotrzyma.
norel

Poprzednia strona

Powrót do Porównania telefonów