• Reklama

Letv x600 vs Zopo Speed 7

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Letv x600 vs Zopo Speed 7

Postprzez squadak » 19 sty 2016, o 15:30

W tym tygodniu przyjdą do mnie oba te telefony i w związku z tym mam problem, który z nich sobie zostawić. Chciałbym poznać opinię waszą opinię.
squadak

Pochwały: 4
Telefon:: Elephone p6000

Reklama

Re: Letv x600 vs Zopo Speed 7

Postprzez majkel_94 » 19 sty 2016, o 16:14

Moja opinia jest taka, że jak przyjdą to sam zobacz jak się sprawują i wybierz, a nie każ nam wróżyć z fusów.
majkel_94
VIP

Pochwały: 19
Telefon:: LeTV

Postprzez squadak » 19 sty 2016, o 16:28

Nie każę nikomu wróżyć z fusów. Może jest ktoś na tym forum, kto użytkował oba te telefony i może powiedzieć, który się lepiej sprawuje. Chcę zostawić sobie jeden z nich, a drugi od razu wystawić na sprzedaż. A wiem też, że do Letv najlepiej jest wgrać inny ROM, więc jak będę chciał go sprzedać to nie będę się bawić w zmiany romów.
squadak

Pochwały: 4
Telefon:: Elephone p6000

Postprzez basa » 19 sty 2016, o 16:41

Miałem okazje oba potestować , zostawilem x600 ale chyba teraz troche żaluje. Powiem ci ze wszystko zalezy tez od tego na jak duzym ekranie miales wczesniejszy telefon , wielkosciowo zopo jest idealny ale jak ktos jest przyzwyczajony do ekranow 5,5 to bedzie wydawal sie maly. Letv jednak ma troche lepszy ekran jezeli chodzi o jakosc obrazu tak mi sie przynajmniej wydawalo porownujac oba , i jak to z 5,5 calowymi telefonami bywa jest duzy w koeszeni troche ciezko nosic i mimo ze to pol cala roznicy to jednak zopo nie wystawal z kieszeni przy wielu spodniach :) Zaluje zostawienia x600 bo : chcialem irde ale sie okazuje ze dobre softy do pilotow nie osbluguja tego modelu , zaglerka romami w poszukiwaniu stabilnego softu w ktorych i tak nie wszystko dziala, zopo wydawal sie idealnie dopracowany , pelny support ota i zapowiedziana oficjalna aktualizacja do marshmallow , swietne etui , idealne spolszczenie , wydawal sie poprostu swietnie dopracowanym telefonem. Zopo sprzedalem bo akurat mialem zainteresowanego klienta na niego , po dluzszym uzytkowaniu x600 zaczynam zalowac decyzji.

Autor postu otrzymał pochwałę
basa
VIP

Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Powrót do Porównania telefonów