• Reklama

LeTV x600 vs Xiaomi RN 2 / prime

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Re: LeTV x600 vs Xiaomi RN 2 / prime

Postprzez Quis » 18 lis 2015, o 23:51

majkel_94 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Za grosze są przejściówki na microUSB, wielkości gumy do żucia, możesz sobie kupić kilka i włożyć do małej kieszeni w spodniach :P

Poleć jakąś, bo też bym chętnie kupił. Wiesz może gdzie najtaniej kupić adapter od Xiaomi?
Quis
VIP

Pochwały: 28

Reklama

Postprzez tpawel » 19 lis 2015, o 00:10

Ale to kolejna rzecz o której trzeba pamiętać, a poza tym są sytuacje, kiedy potrzebny jest telefon a do spodni daleko :D A tak na serio to chyba nie ma teraz alternatywy dla x600 w tej cenie, ani +50$

Wyslane z G7
tpawel
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez Maniu82 » 19 lis 2015, o 00:16

Dla mnie letv jest skreślony bo nie ma radia FM. Dla wielu banał, dla mnie podstawa. Przy moich potrzebach niczego mu nie brakuje poza tym radiem niestety
Maniu82

Telefon:: Coolpad F1

Postprzez AnimalPL » 19 lis 2015, o 00:19

ja wczoraj dostalem to cudo jakim jest letv x600.

Poki co uzywalem xiaomi rn2 ale nie prime. JAko uzytkownik Xiaomi, musze przyznac ze miui jest bardzo fajne, łatwe i przyjazne dla użytkownika. Na początku letv jest przeciwienstwem. Kilka jakichs launcherow z ktorymi nie mialem wczesniej do czynienia sprawilo ze stwierdzilem ze to jakis bubel jest. Niestety nie ma pelnego spolszczenia i sa miejsca gdzie sa krzaczki np. w aplikacji "housekeeper". Na razie uzywam go jako telefon testowy tzn z wlaczonym wifi ale bez zadnych kart sim. Dzis jest drugi dzien zabawy i juz jest o niebo lepiej. Ustawilem sobie hola launcher(wczesniej testowalem apexa). Wgralem jakis motyw i juz mi sie zaczyna podobac. Podwojne kilkniecie w ekran usypia a pozniej go budzi i jestem happy (wczesniej mialem lg g2 i uwazam to za super funkcje). Przydatny guziczek do szybkiego motowania dzwieku. Uwazam ze dzwiek jest calkiem sympatyczny z niego na glosniczku i na sluchawkach rowniez. Aparet jest lepszy niz w rn2 ale nie zawsze zdjecia sa ostre (nie wiem czemu).

Uzywam wersji 5.5.007S

Nie podoba mi sie to ze nie mam dostepu do jakichs szybkich ustawien jak spuszczam belke z gory na dol. Podobalo mi sie to w rn2. Wydaje mi sie ze nie mozna jakos ustawic tych guziczkow dolnych (w sensie ze nie mozna przypisac im roznych funkcji w stylu pojedyczce klikniecie lub dluzsze przytrzymanie) - w rn2 to dziala i jest bardzo fajne

Do baterii ciezko sie odniesc bo w x600 nie mam zadnej karty sim wlozonej. Ale aktualnie jest na baterii 16 h i zostalo mi 22% baterii, z czego ekran pobrał az 73% z czasem wlaczenia 4h 11m, wiec chyba nie jest źle, a jestem dopiero po jednym pelnym ladowaniu.

Niedlugo wloze sima to zobacze jak dziala telefon do dzwonienia i pisania (i pomyslec ze kiedys to byla glowna fukcja telefonu) ;)
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 23
Telefon:: nokia

Postprzez swiezak82 » 19 lis 2015, o 00:53

Dwa guziki dolne możesz sobie ustawić np. włączenie latarki, włączenie aparatu itp. Wszystko w ustawieniach - ułatwienia dostępu.
Dodatkowo jak wgrasz ten drugi patch co jest z romem bb72 07S to możesz gasić ekran stuknieciem palcem w górna belkę.
swiezak82
VIP

Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Postprzez majdan » 19 lis 2015, o 01:04

@AnimalPL
Dzięki za krótką recenzje,widząc jakie są plusy to nie zdecyduje się na LeTV X600 gdyby on był w cenie Xiaomi to może bym się zastanowił ale porównując 556zł za Note 2 a cene LeTV X600 to taki zakup wydaje mi się bezsensu szkoda pieniędzy a różnica nie jest na tyle duża aby wykładać z portfela kolejne dollary :)
Jeżeli bym miał zmieniać Note 2 na coś innego to jakiś telefon z ekranem 6'' Cali

PS. Jak byś ocenił ekran w LeTV X600 jest wyraźnie lepszy czy może wręcz przeciwnie ? pytam z ciekawości bo LeTV X600 już skreśliłem z listy przyszłym moich telefonów :)
majdan
AKTYWNY

Pochwały: 2
Telefon:: Microsoft

Postprzez ra-vau » 19 lis 2015, o 01:22

Jesli ktos budzetowca porównuje z letv, to to sie dziwnie czyta trochę...
Wystarczylo tydzien temu ogarnac i letv byl do kupienia za 580zl (32gb) - nie bylo by watpliwosci co wybrac :mrgreen:
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Postprzez majdan » 19 lis 2015, o 01:29

Jednym pytaniem na które chyba nikt mi nie odpowie jak w dzisiejszych telefonach może nie być slotu na kartę pamięci a co jeszcze bardziej patologiczne to brak slotu na kartę w dobrym telefonie który trochę kosztuje :shock:
majdan
AKTYWNY

Postprzez AnimalPL » 19 lis 2015, o 01:31

majdan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i tym bardziej dziwne jest to ze budzetowiec jest lepiej spolszony niz ten niby lepszy fon.
AnimalPL
AKTYWNY

Postprzez majdan » 19 lis 2015, o 01:31

AnimalPL napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i tym bardziej dziwne jest to ze budzetowiec jest lepiej spolszony niz ten niby lepszy fon.

są na tym świecie rzeczy które nie śniły się filozofom
majdan
AKTYWNY

Postprzez AnimalPL » 19 lis 2015, o 01:36

majdan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Osobiscie wydaje mi sie ze letv moze byc lepszym fonem. TYrzeba tylko na poczatku poswiecic troche czasu i wybrac sobie odpowiedni launcher. Mi przypadl do gustu miui za jego prostote i czytelnosc. Letv jest na pewno trudniejszym telefonem do ogarniecia na poczatku, zwlaszcza ze nie jest do konca po polsku i te tlumaczenia sa czasem dziwne. JEdnakze LEtv robi lepsze wrazenia wizualne, lepsze audio i lepsza kamerka no i 3GB ramu. Ja mam wersje 16GB i jest to dla mnie duzy minus ze nie moge wlozyc karty sd, którą specjalnie kupowalem pod rn2. Wiec teraz bedzie lezec i czekac na lepsze czasy. Licze ze bateria powinna dluzej trzymac po kilku cyklach i mam nadzieje ze sie nie zawiode.

Ja kupilem moze nie w promocji 11.11, ale w calkiem dobrej cenie za 158$ na en.jd.com i to jest w sumie porownywalna cena do rn2.

Wydaje mi sie ze w tej cenie letv to najlepszy zakup. OCzywiscie zobaczymy jak sie bedzie spisywal podczas dzialania z kartą sim, bo xiaomi dzialal bezblednie i oby letv tez
AnimalPL
AKTYWNY

Postprzez majdan » 19 lis 2015, o 01:43

3GB Ram sądzę że nie to tylko może ładnie na papierze wyglądać,w rzeczywistości 2GB wystarczy mi,lepsze audio nie potrzebne,aparat wiadomo im lepszy tym lepiej ale jednak te różnicę nie są duże żeby dopłacać do wersji 32GB,może ktoś ma inne zdanie
majdan
AKTYWNY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Porównania telefonów