• Reklama

LeTV One vs iUNI u3 vs Xperia Z2... vs?

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

LeTV One vs iUNI u3 vs Xperia Z2... vs?

Postprzez thirtyseconds » środa, 1 lipca 2015, 16:06

Pomóżcie, bo już dawno nie miałem takiej rozkminy na co wydać +/- 300$. 3GB RAM, Slot SD lub min. 32GB bez niego i LTE obowiązkowo.

Pierwszym wybór padł na LeTV One, ale mam pewne obawy - nieznana firma, ROM od producenta (lubię czystego androida), zdjęcia które widziałem w sieci jakością nie powalają, mam wrażenie, że moj poprzedni tel. Nubia z7 mini robiła lepsze, fortepianowy niewymienialny plastik z tyłu, ściema z bezramkowością, ściema z głośnikami stereo, no i Helio x10 czyli kolos na glinianych nogach (słaba grafika, słabe rdzenie tyle że podkręcone na maxa [test pojedynczego rdzenia to pokazuje]). W/w wątpliwości trochę mnie ostudziły.

Od dawna jestem zainteresowany iUNI u3, ale... nikt go nie ma. Brak jakichkolwiek opinii, a recenzja Andyego z Gizchina bazuje na jakimś prototypie. Korci cena, wymiary i QHD, bo lubie wirtualną rzeczywistość, ale co mi po niej skoro wielce prawdopodobnym jest, że ten tel. narodził się i umrze na KitKacie. Na dodatek nie wiem jak z wydajnością Snapa801 na tym ekranie, w LG G3 za różowo nie jest...

Może OPO? Wszystko ekstra, wymiatacz i w ogóle, a na dodatek do kupienia w PL za 1200 zł, ale opinie są podzielone. Jedni piszą że to telefon bez wad, a inni wręcz przeciwnie - że wieje od niego tandetą i widać poszukiwanie na każdym kroku oszczędności przez producenta. No i trochę cegła.

Co jeszcze z chińszczyzny? Xiaomi? Mi4 64GB za drogie i nie ma LTE. Meizu MX4 Pro? Chyba niewypał, bo producent uśmiercił go po pół roku, poza tym zdawał się mieć za słabe parametry do QHD. OPPO? Albo może coś starszego, ale za wyraźnie niższą cenę? Mi3 64GB czy Elife e7?

A może kupić Xperie Z2 lub Note'a 3 i nie bawić się w żadne w/w chinole? Motka Droid Turbo idealnie mi podchodzi, ale cena...
[size=85]Sprzedam nowe:
Lenovo K3 Note 700 zł
thirtyseconds
AKTYWNY

Pochwały: 35

Reklama

Re: LeTV One vs iUNI u3 vs Xperia Z2... vs?

Postprzez TLasky » środa, 1 lipca 2015, 16:49

MI4 występuje w wersji z LTE jakby co :-). Jeśli zrezygnujesz z LTE i mam pomysł na co wydać ok. 150$ zaoszczędzonych dolarów to bierz Gionee ;-). Full HD przy 5,5" to aż za dużo, zdjęcia robi świetne, ogólnie zap***dala :-).

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 80

Powrót do Porównania telefonów