• Reklama

LeTv/LeEco

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

LeTv/LeEco

Postprzez Fryderyk » 1 lip 2016, o 17:48

Cena (bez VAT): 800-1600
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:<5
Ilość RAM/ROM/Procesor: <4
Dual/Single sim:obojętne, chwilowo używam jednej SIM
Preferowane marki: LeTv/LeEco, ale otwarty jestem na propozycję
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje):aparat nie jest najważniejszy, za to prędkość działania tak, ma być wielozadaniowy do tego dobry gps, zasięg i wykonanie
Opis: zainteresowałem się marką LeTv, opinię użytkowników są świetne, odnośnie Softu nie musze miec spolszczonej wersji, oryginalna ma wersje angielską bez krzaczków? Potrzebuję go do używania w pracy i w domj, gdzie cenny jest czas i działanie, a zarazem dobrze wykonany, a w LeTv obudowa wygląda dobrze. Byłem zdecydowany na LeTv x800 (one pro) lub Le Max, ale nie lepiej kupić nowsze ze zmieniona marką na LeEco? Mają andka 6 jak mniemam, wiec i lepsza optymalizacja? letv max z 64gb jest w podobnej cenie co LeEco le max 2 4/32, natomiast le one pro, jest duzo tańszy a podobny srodek... Wiec warto dokladac i wziąć max lub le max2 czy pozostac przy tanszym one pro? Nie m wielkich roznic pomiędzy nimi
LeTv x800 one pro - 4gb Ramu/64 rom ok 180$
LeTv x900 max - 4gb/64 ok 300$,
LeEco le max 2 4gb/32 ok 320$
Ostatnio edytowano 1 lip 2016, o 18:22 przez Fryderyk, łącznie edytowano 1 raz
Fryderyk

Reklama

Re: LeTv/LeEco

Postprzez ra-vau » 1 lip 2016, o 18:15

Jesli kolor ci odpowiada, to... Bierz X820. Snap 820 i niemam pytań :)
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 105

Powrót do Jaki telefon kupić ?