• Reklama

LeTV Le 1 X600

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: LeTV Le 1 X600

Postprzez villemi » 27 paź 2016, o 14:25

alienv napisał(a):no ubiłem wyświetlacz.. nie ma tragedii ale widzę że wkrótce cały ekran się rozsypie bo pajęczynka po całości :)

ktoś wymieniał chałupniczo?
na ali widzę większość widzę podróbki, ktoś ma link do pewnej aukcji do lcd ?

wymienialam 2 razy, za pierwszy lipa od razu dotyk nie dzialal w jednym miejscu ekranu, dostalam refund, drugi raz od innego sprzedawcy dotyk zaczal wariowac po jakims czasie obecnie znowu mi sie stlukl i nie wiem co z nim dalej zrobie
villemi

Pochwały: 1

Reklama

Postprzez alienv » 27 paź 2016, o 14:59

No po cenach obawiam sie ze moze byc podobnie bo zamowilem za 19$ sugerujac sie troche feedbackiem i zamówieniami.
Najprawdopodobniej zamówię nowy, zastanawiam się nad cool1 vs x620, albo czyms innym z dobrym aparatem bo leeco ma sredni system jednak
alienv
AKTYWNY

Pochwały: 4

Postprzez villemi » 27 paź 2016, o 17:01

alienv napisał(a):No po cenach obawiam sie ze moze byc podobnie bo zamowilem za 19$ sugerujac sie troche feedbackiem i zamówieniami.
Najprawdopodobniej zamówię nowy, zastanawiam się nad cool1 vs x620, albo czyms innym z dobrym aparatem bo leeco ma sredni system jednak

ja tez sie zastanawiam nad nowym, najlepiej cos z gorilla glass :-P
villemi

Postprzez alienv » 27 paź 2016, o 17:20

villemi napisał(a):ja tez sie zastanawiam nad nowym, najlepiej cos z gorilla glass :-P

GG mnie nie przekonuje jakos specjalnie, wczorajszy upadek skończył by sie tak samo, może nawet pajęczynka była by większa. chociaz normalnie się przydaje ale niestety leeco chyba ich nie montuje zupełnie :)
alienv
AKTYWNY

Postprzez paralemptor » 1 lis 2016, o 04:01

No, niestety, i mnie doścignął problem stłuczonego ekranu. Wszystko w ramach Halloween, ale jeszcze byłem wówczas trzeźwy ;-) Po prostu telefon upadł na asfalt i szybka tego nie przeżyła. Ekran i dotyk są ok, tylko drobna pajęczynka wystąpiła.

W związku z tym: pytanko gdzie kupić szybkę? Jakiś potwierdzony sprzedawca? Podejrzewam, że sam proces wymiany znajdę gdzieś na YouTube, więc jedyne o co Was proszę to szczegóły dotyczące co i gdzie ;-)

Swoją drogą, telefon przeszedł naprawdę sporo upadków i wyszedł z tego bez szwanku, ale widocznie są pewne limity...

Z góry dzięki :-)
Xiaomi Redmi Pro
paralemptor

Pochwały: 2

Postprzez alienv » 1 lis 2016, o 21:31

Pech ostatnio mają te x600 :)

Ja zamówiłem tutaj : https://www.aliexpress.com/item/Letv-Le ... 69395.html
Ale dopiero opuszcza Chiny, coś więcej powiem pewnie za jakieś dwa tygodnie jak dotrze. Większy wybór jest dla białych/złotych. Czarnych niestety mało. Za tą cenę nie oczekuję cudów.
Poradniki widać na youtubie i pewnie z nimi będę wymieniał :)
alienv
AKTYWNY

Postprzez paralemptor » 1 lis 2016, o 21:45

Daj znać jak to wygląda i czy bardzo długo zeszło na samej wymianie. Filmik na yt trochę mnie przeraża ;)
Xiaomi Redmi Pro
paralemptor

Pochwały: 2

Postprzez demerzel » 3 lis 2016, o 01:32

Kupowałem czarny ekran tutaj:
https://pl.aliexpress.com/item/100-Warr ... 0.0.c5ydiv
Działa bez zarzutu. Jedynie wymagał przełożenia z oryginalnego ekranu taśmy/folii przyklejonej na dolnej części ekranu dla równomiernego podświetlania przycisków. Bez tego podświetlenie działało tylko do połowy wysokości przycisków co wyglądało niezbyt pięknie ale z pomocą sprzedawcy udało mi się osiągnąć efekt porównywalny z oryginałem. Przesyłka dotarła po 15 dniach od zamówienia. Sama wymiana wymaga po prostu spokojnego i metodycznego podejścia - wtedy się uda :)
demerzel

Postprzez villemi » 3 lis 2016, o 15:58

demerzel napisał(a):Kupowałem czarny ekran tutaj:
Działa bez zarzutu. Jedynie wymagał przełożenia z oryginalnego ekranu taśmy/folii przyklejonej na dolnej części ekranu dla równomiernego podświetlania przycisków. Bez tego podświetlenie działało tylko do połowy wysokości przycisków co wyglądało niezbyt pięknie ale z pomocą sprzedawcy udało mi się osiągnąć efekt porównywalny z oryginałem. Przesyłka dotarła po 15 dniach od zamówienia. Sama wymiana wymaga po prostu spokojnego i metodycznego podejścia - wtedy się uda :)

tez mam od nich i dotyk mi pada :/ moze osoba, ktora zakladala zrobila cos zle :/
villemi

Postprzez robot » 3 lis 2016, o 15:59

villemi napisał(a):
demerzel napisał(a):Kupowałem czarny ekran tutaj:

tez mam od nich i dotyk mi pada :/ moze osoba, ktora zakladala zrobila cos zle :/

mozliwe , to nie takie proste .
robot
AKTYWNY

Postprzez tomikitwo » 6 lis 2016, o 18:28

Jaka wersja htc camera działa na najnowszym miui 8 vazarga?
Najnowsza z apkmirror nie chce się w ogóle instalować.
tomikitwo
AKTYWNY

Pochwały: 29

Postprzez schelnow » 13 lis 2016, o 22:21

Hej polecicie jakieś fajne jakościowo plecki ? Poprosze również o linki. Jak zamawialem na własną rękę do meizu one note to Masakra. Totalny szrot mi zjechał :(
schelnow

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco