• Reklama

Letv Le 1 Pro vs Xiaomi Mi Note Pro

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Letv Le 1 Pro vs Xiaomi Mi Note Pro

Postprzez deirethowy » 19 cze 2016, o 13:17

Witam. Chciałbym skorzystać z obecnych promocji na powyższe telefony. U goldiego Letv za 180$ natomiast u Dreami Mi Note Pro za 218$.

Cena (bez VAT): 200$
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: >=5
Ilość RAM/ROM/Procesor: 3/4 GB Ram, Rom obojętnie, Procesor dobry snapdragon
Dual/Single sim: obojętnie
Preferowane marki: Xiaomi
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Dobry system, Android >5.0, dobry wyświetlacz i bateria.
Opis:
Moim głównym wymaganiem jest płynność która w obu tych telefonach jest. Decyzja rozbija się tutaj o cene. Tzn. Xiaomi ma to czego bardzo bym chciał doświadczyć czyli Miui. Mam dość kombinowania z custom Romami w których zawsze coś nie działa, bądź słabo działa itd. Tylko pytanie czy warto dokładać te 40$. Zastanawiałem się również nad Vernee Apollo Lite. Który z tych telefonów będzie najlepszy? Może jest jeszcze jakiś, który powinienem brać pod uwagę? Z góry powiem, że Redmi Note 3 Pro jest dla mnie po prostu brzydki z wyglądu.
deirethowy

Reklama

Re: Letv Le 1 Pro vs Xiaomi Mi Note Pro

Postprzez Osc » 19 cze 2016, o 14:18

Nie chcesz kombinować z romami więc z automatu letv odpada... Zanim wyjdzie jeden dobry rom na wersję us to jeszcze troszkę potrwa.
Osc

Postprzez ra-vau » 19 cze 2016, o 14:33

Miej także na uwadze, ze mydlenie oczu cotygodniowym update'tami miui, nie naprawia wielu problemow ktore sie nawarstwiaja... Sama nakladka nie jest bez wad... Ja bym nie skreslal letv z powodu romu, bo pewnie lada moment na nim tez bedzie Miui, albo jakis CM... A sam x800 jest chyba bardziej premium ze swoim metalem :)

Autor postu otrzymał pochwałę
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 113

Postprzez qmalisz » 19 cze 2016, o 16:18

Letv, eui tylko wersja cn jest stabilna.

Sent from my X800 using Tapatalk
qmalisz

Pochwały: 1

Powrót do Jaki telefon kupić ?