• Reklama

LeTV 2, przeciek zdjęć telefonu.

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

LeTV 2, przeciek zdjęć telefonu.

Postprzez marx » 8 mar 2016, o 21:34

W chińskich mediach pojawiły się kolejne zdjęcia LeTV 2, tym razem design nie zachwyca.


Telefony LeTV pomimo swej krótkiej historii, przyzwyczaiły nas to świetnej stylistyki i bardzo solidnej budowy przy bardzo atrakcyjnych cenach. Tymczasem do sieci wyciekły zdjęcia najnowszego telefonu LeTV, LeEco Le2 którego budowa się niczym szczególnym nie wyróżnia.
Obrazek
Na zdjęciach wyraźnie widać metalową ramę, skaner linii papilarnych i gniazdo USB C. Można też dostrzec zakrzywione szkło ekranu, co sugeruje ze telefon nie posiada bocznych ramek.

Obrazek
Natomiast specyfikacja o ile się potwierdzi, zapowiada się bardzo dobrze, LeTV 2 ma być napędzany przez procesor Snapdragon 820 lub Helio X20. 5,7-calowy ekran ma wyświetlać obraz w rozdzielczości 2K. Głowna kamera ma mieć sensor z matrycą 21 megapikseli. Telefon będzie wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Obrazek
Obrazek


Za telefon trzeba będzie zapłacić w chinach 1799 juanów (276$), co za sprzęt o tej specyfikacji jest ceną niezwykle atrakcyjną.

źródło:Gizchina
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: LeTV 2, przeciek zdjęć telefonu.

Postprzez leoxxx » 8 mar 2016, o 21:49

Czy oni nie mogą szpiegować lepszymi smartfonami :D

Jeżeli rzeczywiście będzie zakrzywiony to na pewno stanie się ciekawą propozycją, chociaż X600 przed premierą był bez ramki nawet na video :D
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: LeTV 2, przeciek zdjęć telefonu.

Postprzez tpawel » 8 mar 2016, o 22:01

Swietnie wyglada, z x20 mocy mu nie zabraknie. Cena jak na początek tez dobra. Ciekawe kiedy bedzie w promocji na jd :-)

Wyslane z G7 przez Tapatalk
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: LeTV 2, przeciek zdjęć telefonu.

Postprzez rynkov » 8 mar 2016, o 23:30

Wygląda fajnie ,ciekawe kiedy się pojawi i co z softem.
rynkov
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 gru 2013, o 00:23
Telefon:: samsung

Re: LeTV 2, przeciek zdjęć telefonu.

Postprzez DarK SimoN » 9 mar 2016, o 00:04

5,5 jest super, obawiam się że 5,7 może być już trochę za dużo. Chociaż jak miałem 4,7 mówiłem sobie, że 5,5 to na pewno za duży będzie dla mnie i nie sprawdzi się, ale od razu się zakochałem w takim ekranie. Teraz do 4,7 nigdy nie powrócę i nawet Mi5 wydaje się mieć teraz za mały ekran. Co prawda ciężko jest sięgnąć kciukiem do górnego lewego boku ekranu, ale zbawienny jest tryb jednej dłoni w MIUI.
Avatar użytkownika
DarK SimoN
 
Posty: 118
Dołączył(a): 28 paź 2015, o 00:49
Telefon:: LG


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron