• Reklama

Lenovo vibe Z2 pro czy xiaomi redmi note 3 pro czy mi max

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Lenovo vibe Z2 pro czy xiaomi redmi note 3 pro czy mi max

Postprzez lolobolo » czwartek, 27 października 2016, 21:35

Cena (bez VAT): 850 +/- (im mniej tym lepiej)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: min. 5.5 cala do 6
Ilość RAM/ROM/Procesor: ram min. 3gb, procesor snapdragon
Dual/Single sim: dualsim (aero2)
Preferowane marki: xiaomi, lenovo, inne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): najlepiej Polska, w ostateczności Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): Płynne działanie, dostępne romy (w przypadku xiaomi używałbym miui), szybkie ładowanie, czytnik linii papilarnych, obsługa aero2, LTE
Opis: Witam, aktualnie posiadam lenovo k3 note, chciałbym kupić lepszy model, zastanawiam się nad: Lenovo z2 pro (ciezko go dostac, ale mam na oku kilka ofert), xiaomi redmi note 3 pro 3/32 ogólnie bardzo mi się podoba ten telefon, ale z2 ma wiekszy ekran, mam jeszcze na oku mi maxa, ale boje się że ekran jednak będzie trochę za duży.
Za z2 pro przemawia cena, bo bede go licytowal i powinienem tanio kupić, mi max bardzo mi się podoba, mógłbym go zamówić z chin bo ni jest tak drogi, wyszedlby coś do 900zł tylko nie wiem jak z tym vatem, nigdy nie zamawialem telefonu z ali, jedynie jakies drobiazgi w postaci etui itp. Jeżeli ma ktoś mi maxa proszę o opinie jak się go używa w porównaniu do 5.5 cala, czy wygodnie się używa.
I dodatkowe pytanie gdzie najlepiej zamówić? Na ibuygou? Podobno jest gwarancja w PL, nie wiem jak z vatem, czy u goldwaya, podobno jest jakas specjalna wysylka bez vatu.
Aha i czy zamawiać tzw international version czy moze byc zwykly, chodzi mi o xiaomi mi max u goldiego.
Ostatnio edytowano czwartek, 27 października 2016, 22:21 przez lolobolo, łącznie edytowano 2 razy
lolobolo

Reklama

Re: Lenovo vibe Z2 pro czy xiaomi redmi note 3 pro czy mi ma

Postprzez blue_voyager » czwartek, 27 października 2016, 21:37

Dodaj obowiązkowy szablon w przeciwnym razie kosz.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 207
Ostrzeżenia: -1

Powrót do Jaki telefon kupić ?