• Reklama

Lenovo Vibe x2 vs Huawei P8 Lite vs ?

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Lenovo Vibe x2 vs Huawei P8 Lite vs ?

Postprzez delsol » 4 lip 2015, o 22:45

Cena (bez VAT):800 zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:max 5 cali
Ilość RAM/ROM/Procesor: 2gb ram/16gb rom/min 4 rdzenie
Dual/Single sim: nie koniecznie i nie skreślam innych słuchawek z jedną kartą
Preferowane marki:Lenovo, Huawei czy ZTE
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): tam gdzie korzystniejsza cena
Wymagania (parametry, funkcje):
-LTE może nie konieczność ale fajnie jakby było, teraz w nowych fonach robi się standard;
-dobry gps żeby automapa chodziła i endomondo często korzystam,
-bateria fajnie jakby wytrzymywała z 2 dni normalnego użytkowania czyli z 4-5 godzin wyświetlacza,
-podoba mi się dizajn typu samsung, huawei też jest ładny, nie lubię patelni czyli wielkich kwadratowych telefonów, które ciężko obsłużyć jedną dłonią,
Opis:
Biorąc pod uwagę powyższe warunki wziąłem pod uwagę te 2 telefony. P8 lite można mieć z polskiej dystrybucji za jakieś 850 zł nie wiem czy opłaca się sprowadzanie z Chin, naliczając cło będzie pewnie drożej? Nie wiem czy ten procesor Kirin jest zgodny ze wszystkimi apkami? Natomiast Lenovo nie widzę z polskich sieci, można by było zamówić. Nie wiem jak telefony sprawują się na co dzień jak z baterią, stabilnością oprogramowania, lubię też zmieniać softy, w S2 jest tego multum. Biorę też pod uwagę Samsunga S4 pierwszy wypust do 700-800 zł kupiłby używkę w bardzo dobrym stanie. Nie wiem co kupić ? Nie jestem skłonny do mniej znanych marek jak iuni,ocean,landvo, letv, dogee i innych wynalazków itp, ponieważ często softy są niedopracowane, są różnice w wyposażeniu podawane w różnych serwisach stronach, np w wielkości baterii . Bardziej chciałbym pójść w stronę bardziej znanych jak właśnie Lenovo, Huawei czy ZTE bo i z odsprzedażą jest inaczej. Najważniejsze cena to max 800-850 zł.
delsol

Pochwały: 1

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?